عقب نشینی سازمان خصوصی سازی از فسخ قرار داد سپاه پاسداران

مخابرات ایران در اختیار سپاه باقی ماند

زیتون– سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد با توجه به پرداخت بدهی از سوی شرکت اعتماد مبین، مساله فسخ قرارداد واگذاری مخابرات به این کنسرسیوم، لغو شد.
براساس اطلاعیه سازمان خصوصی سازی، شرکت مخابرات «بدهی‌های خود را تسویه کرد» و به این ترتیب «بلوک مدیریتی مخابرات همچنان در اختیار کنسرسیوم اعتماد مبین باقی می‌ماند». براساس این اطلاعیه «خریدار سهام کنترلی شرکت مخابرات ایران در مهلت تعیین شده اقدام به تسویه بدهی‌های معوقه خود نموده» و به همین دلیل سازمان خصوصی سازی «از تصمیم فسخ قرارداد منعقده با خریدار منصرف شده است».
ماه گذشته اعلام شده بود که این قرارداد به دلیل بدهی شرکت اعتماد مبین لغو شده است. به دنبال اعلام این مساله، شرکت توسعه اعتماد مبین دادخواستی برای متوقف کردن روند فسخ قرارداد تنظیم کرد.
مطابق این دادخواست هیات داوری تشکیل شد تا درخواست توسعه اعتماد مبین را بررسی کند. در نهایت رای داور به این قرار اعلام شد که اگر کنسرسیوم اعتماد مبین در مهلت مقرر بدهی خود را تسویه کند، می‌تواند همچنان صاحب بلوک بیش از ۵۰ درصدی مخابرات باشد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عقب نشینی سازمان خصوصی سازی از فسخ قرار داد سپاه پاسداران

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »