عقب نشینی سازمان خصوصی سازی از فسخ قرار داد سپاه پاسداران

مخابرات ایران در اختیار سپاه باقی ماند

زیتون– سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد با توجه به پرداخت بدهی از سوی شرکت اعتماد مبین، مساله فسخ قرارداد واگذاری مخابرات به این کنسرسیوم، لغو شد.
براساس اطلاعیه سازمان خصوصی سازی، شرکت مخابرات «بدهی‌های خود را تسویه کرد» و به این ترتیب «بلوک مدیریتی مخابرات همچنان در اختیار کنسرسیوم اعتماد مبین باقی می‌ماند». براساس این اطلاعیه «خریدار سهام کنترلی شرکت مخابرات ایران در مهلت تعیین شده اقدام به تسویه بدهی‌های معوقه خود نموده» و به همین دلیل سازمان خصوصی سازی «از تصمیم فسخ قرارداد منعقده با خریدار منصرف شده است».
ماه گذشته اعلام شده بود که این قرارداد به دلیل بدهی شرکت اعتماد مبین لغو شده است. به دنبال اعلام این مساله، شرکت توسعه اعتماد مبین دادخواستی برای متوقف کردن روند فسخ قرارداد تنظیم کرد.
مطابق این دادخواست هیات داوری تشکیل شد تا درخواست توسعه اعتماد مبین را بررسی کند. در نهایت رای داور به این قرار اعلام شد که اگر کنسرسیوم اعتماد مبین در مهلت مقرر بدهی خود را تسویه کند، می‌تواند همچنان صاحب بلوک بیش از ۵۰ درصدی مخابرات باشد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عقب نشینی سازمان خصوصی سازی از فسخ قرار داد سپاه پاسداران

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »