تجمع مردم شیراز در اعتراض به پارازیت‌ها

زیتون- عده‌ای از مردم شهر شیراز در اعتراض به «انتشار پارازیت‌ها» مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، حاضران در این تجمع خواستار «رسیدگی مسئولان به شایعه انتشار پارازیت در شیراز و ارائه پاسخ‌هایی شفاف و صریح در این خصوص» شدند.
ابتدای ماه جاریمعاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت خبر داده بود که براساس «مطالعات اولیه» امواج و پارازیت‌ها «عوارض دارند و درابتلا به سرطان موثرند». حسن قاضی‌زده هاشمی، وزیر بهداشت، اما در واکنش به این مساله گفته بود که تاکنون مدرکی در این‌باره ارائه نشده و «بدون مدرک نمی‌توان در مورد رابطه پارازیت و سرطان، کلی‌گویی کرد.»
بهرام پارسایی و محمدتقی تذوری، دو نماینده شیراز در مجلس، نیز پیش از این خواستار بررسی این مساله شده بودند. استاندار فارس نیز در واکنش به بحث انتشار پارازیت در شهر شیراز، از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی علمی و تخصصی موضوع خبر داده بود. دانشگاه علوم پزشکی شیراز مسئول بررسی احتمالی تاثیر پارازیت بر سلامت انسان شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »