نمایندگان مجلس با قاضی پرونده آرش صادقی و علی شریعتی دیدار کردند

زیتون– بهرام پارسایی، سخنگوی فراکسیون امید خبر داد که دو تن از نمایندگان حقوق‌دان مجلس با ابوالقاسم صلواتی، قاضی پروندهای آرش صادقی و علی شریعتی دیدار کرده‌اند.
به گفته نماینده مردم شیراز در مجلس «ملاقات بسیار خوبی با قاضی» صورت گرفته است. او به ایلنا گفت که در فضایی صمیمانه و خوب مشکلات و حاشیه‌های ایجاد شده به بحث گذاشته شد و تبادل‌نظر صورت گرفت. پارسایی اظهار امیدواری کردکه با توجه به فضای صمیمی روز گذشته هر چه زودتر این پرونده و حاشیه‌های آن حل شود.

اعتصاب غذای آرش صادقی و علی شریعتی طی چندروز گذشته موجی از اعتراض‌ها را نسبت به رویه قوه قضاییه در پی داشت. اخبار مربوط به این اعتصاب فضای مجازی فارسی زبان را به تسخیر خود درآورد. در توییتر نیز لزوم توجه به این زندانیان و اجابت در خواست ایشان، بارها در «ترندهای جهانی» قرار گرفت.

علی مطهری، الیاس حضرتی، محمود صادقی و احمد مازنی نمایندگان مجلس و روح الله حافظی عضو شورای شهر تهران نیز نسبت به وضعیت سلامت این زندانیان اظهار نگرانی کرده بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اگر سرگذشت خامنه‌ای را از پیش از انقلاب ۵۷ تا رسیدن به رهبری مرور کنیم درمی‌یابیم که راهی که خامنه‌ای در رسیدن به قدرت طی کرده مشابهتی با راهی که دیگر دیکتاتورهای جهان سومی، از

ادامه »

این روزها اظهار نظر آقای «حسین کچوییان» را در باب اعتراضات اخیر که از تلویزیون هم پخش شد، دیدم و متاسف شدم. اگر او

ادامه »

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا

ادامه »