دفتر رییس جمهوری اظهارات یک نماینده مجلس را تکذیب کرد

زیتون– دفتر ریاست‌جمهوری در بیانیه‌ای سخنان محمدجواد ابطحی، نماینده مجلس، پیرامون نقش حسن روحانی در حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را تکذیب کرد.
در اطلاعیه دفتر ریاست‌جمهوری با اشار به سخنان ابطحی، آمده است: « شایسته است نماینده محترم ابتدا بررسی بفرمایید که در سال ۸۸ مسوول شورای عالی امنیت و دبیر آن چه کسی بوده است؟ حسن روحانی در آن سال چنین مسوولیتی نداشته‌اند.»
ابطحی پیش از این گفته بود که حصر موسوی، کروبی و رهنورد در سال ۸۸ «به دستور روحانی به‌عنوان مسوول شورای عالی امنیت ملی» رخ داد و در حال حاضر «تمام امکانات رفاهی و تفریحی برای سران فتنه مهیاست، سران فتنه می‌خورند و می‌خوابند». به گفته او شرایط این سه تن «برای من به‌ عنوان نماینده مجلس مهیا نیست.»
ابطحی در بخش دیگری از سخنان خود گفته بود که محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهوری، پیشنهاد کرده است قیمت دلار «برای رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها» باید به هفت هزار تومان برسد. مساله‌ای که از سوی دفتر ریاست‌جمهوری «کاملا کذب و بی پایه و اساس» توصیف شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اگر سرگذشت خامنه‌ای را از پیش از انقلاب ۵۷ تا رسیدن به رهبری مرور کنیم درمی‌یابیم که راهی که خامنه‌ای در رسیدن به قدرت طی کرده مشابهتی با راهی که دیگر دیکتاتورهای جهان سومی، از

ادامه »

این روزها اظهار نظر آقای «حسین کچوییان» را در باب اعتراضات اخیر که از تلویزیون هم پخش شد، دیدم و متاسف شدم. اگر او

ادامه »

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا

ادامه »