گورخواب های گورستان نصیرآباد مورد بازجویی قرار گرفتند

زیتون- حمیدرضا شمسی، از مسئولان سازمان بهزیستی استان تهران خبر داد که دادستانی تعدادی از بازداشت‌شدگان در گورستان نصیرآباد را به صورت یک به یک بازجویی کرده است.
شمسی به خبرگزاری فارس گفت از روز گذشته که «نیروهای مختلفی در حالت آماده‌باش» هستند، «کودک یا زن در بین این افراد بی‌خانمان و معتادان متجاهر» دیده نشده است.
حسین هاشمی، استاندار تهران نیز گفت افراد گورخواب در نصیرآباد همگی از «معتادان متجاهر» بودند. او به ایسنا گفت عنوان کردن این مساله که این افراد «نانی برای خوردن نداشتند و گرسنه» بودند، به نوعی «کم لطفی و کاری غیراخلاقی» است، چرا که آن‌ها «از معتادان متجاهر بودند که جمع‌آوری شدند.»
به گفته استاندار «بسیاری از این افراد از رفتن به کمپ‌ها خودداری می‌کنند»، به همین دلیل ممکن است «هنگام جمع‌آوری مقاومتی از سوی آن‌ها صورت بگیرد». گرچه به گفته استاندار تهران «در مورد گورستان نصیرآباد به هیچ عنوان در جمع‌آوری آن‌ها بحث کتک زدن تایید نمی‌شود، چراکه این افراد بیمار هستند و باید با آنها به شکل بیمار برخورد کنیم».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. یک نفر معنی متجاهر را به این استاندار نظام حالی کند ، استعمال مواد در گور تجاهر نیست !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »