سردار حسین نجات جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه شد

زیتون– فرمانده کل سپاه پاسداران، در حکمی سردار حسین نجات را به عنوان جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منصوب کرد.
به گزارش فارس، سردار نجات با حکم محمدعلی جعفری به جانشینی رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منصوب شده است. ریاست این سازمان را حسین طائب بر عهده دارد.
سردار نجات پیش از این معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده سپاه پاسداران بود. اخیرا محمدرضا نقدی از ریاست سازمان بسیج به این سمت منصوب شده است.
حسین نجات پیش از این چند سال فرمانده سپاه ولی‌امر بوده است. نیرویی که مسئولیت حفاظت از رهبر جمهوریاسلانی را به عهده دارد. از آیت‌الله خامنه‌ای درباره او نقل شده است که حسین نجات «حتی اگر به مرگ طبیعی هم بمیرد، شهید است.»
حسین نجات در سال ۷۸ و زمان حمله به کوی دانشگاه مسئول قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و در سال ۸۸ دبیر امنیت داخلی شورای عالی امنیت ملی بود. نام او در جریان پرونده کهریزک مطرح شد و برخی منبع مطلع به «زیتون» گفتند که برای حفظ «حاشیه امن» این سردار سپاه بود که مرتضوی را راضی به نگارش نامه «عذرخواهی» شد. دادستان وقت تهران مدعی است سندی در اختیار دارد که نشان می دهد انتقال بازداشت شدگان ۱۸ تیر ۸۸ به سوله‌های کهریزک، با دستور حسین نجات صورت گرفته است.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. شایع بود که شعبان جعفری پس از کودتای ۲۸ مرداد خودش را تاجبخش میخوانده و نقدی و طائب نیز پس از سرکب اعتراضات مردم در سال ۸۸ خود را عمامه بخش میدانند و میگویند اسنادش هم در کیهان موجود است !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در

ادامه »