معاون ستاد کل نیروهای مسلح: حامیان اعتراضات سال ۸۸ در جرگه کودتاگران هستند

زیتون- مسعود جزایری، معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، گفت افرادی که همچنان از اعتراض‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ حمایت می‌کنند، در «هر لباس و منصبی که باشند در جرگه همان کودتاگران هستند.»
جزایری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، ضمن «خائن» خواندن میرحسین موسوی و مهدی کروبی، گفت آ‌ن‌ها «مستوجب اشد مجازات هستند» و مسئولیت «زیان‌هایی که بخاطر عمل کودتایی فتنه‌گران در ابعاد مادی و معنوی برای نظام و انقلاب پیش آمد، متوجه سران فتنه و دنباله‌روان و حامیان آنها است.»
معاون ستادکل نیروهای مسلح اضافه کرد در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ «دشمنان با همراهی برخی عوامل داخلی» برای تغییر نظام سیاسی تلاش کردند و از طریق «القای تقلب در انتخابات» تلاش کردند «به یکی از پایه‌های اقتدار نظام اسلامی یعنی اعتماد عمومی» حمله کنند.
جزایری همچنین مدعی شد که اسناد، مدارک، شواهد، اعترافات صریح دولتمردان آمریکا و انگلیس همگی حاکی از هماهنگی کامل جریان برانداز داخلی با طراحان خارجی کودتای ضد نظام است.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. با اینکه مردم در انتخابات اخیر مجلس و خبرگان سمت و سوی رای خود را نشان دادند ، باز هم دوستان تقلب در انتخابات ۸۸ را انکار میکنند !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اگر سرگذشت خامنه‌ای را از پیش از انقلاب ۵۷ تا رسیدن به رهبری مرور کنیم درمی‌یابیم که راهی که خامنه‌ای در رسیدن به قدرت طی کرده مشابهتی با راهی که دیگر دیکتاتورهای جهان سومی، از

ادامه »

این روزها اظهار نظر آقای «حسین کچوییان» را در باب اعتراضات اخیر که از تلویزیون هم پخش شد، دیدم و متاسف شدم. اگر او

ادامه »

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا

ادامه »