اخبار ضد و نقیض در مورد پهپاد ساقط شده در تهران

زیتون- براساس اعلام «قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا» ارتش، پهپادی که امروز در تهران مورد اصابت قرار گرفت، متعلق به یک گروه مستندساز بوده است.
پیش از این محسن همدانی، معاون امنیتی استانداری تهران، به نقل از قرارگاه ثارالله گفته بود که این پهپاد متعلق به سازمان صدا و سیما بوده است. این خبر البته از سوی محمدمهدی رحمتی، مدیرکل برنامه‌ریزی و مالی معاونت توسعه و فناوری صداوسیما، تکذیب شد.
همدانی اضافه کرده بود تیم مسئول پرواز این پهپاد «نسبت به محدوده پرواز ممنوع بی اطلاع بوده است».
صبح امروز در مناطق مرکزی تهران صدای تیراندازی به گوش رسید. کمی بعد اعلام شد که یک پهپاد در مناطق ممنوعه مشغول پرواز و فیلم‌برداری بود که به آن شلیک شد.
معاون امنیتی استانداری تهران گفته بود که این پهپاد مشغول «تصویربرداری هوایی از محل نماز جمعه تهران» بود. این در حال است که نمازجمعه امروز تهران در مصلی – و نه دانشگاه تهران – برگزار شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به ابهام و گنگی سخن بگوید. سربسته حرف نمی‌زند و حرف و

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی توسعه پایدار و موزون

ادامه »

مهدی نصیری چندی قبل در مصاحبه با برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی فارسی گفت: «اپوزیسیون ایران اگر می‌خواهد موفق شود باید

ادامه »