رییس کمیته امداد: فقط افراد شکم سیر در «فتنه ۸۸» حضور یافتند

زیتون– پرویز فتاح، رییس کمیته امداد گفت: «در فتنه ۸۸ یک نفر از مددجویان کمیته امداد حضور نداشتند و فقط افراد شکم سیر در این فتنه حضور یافتند.»
فتاح از فقرا به عنوان «فریادهای خاموش» نام برد و افزود که «به جای دارندگان حقوق‌های نجومی فقرا باید در راس جامعه قرار گیرند تا جامعه بتواند به سمت پیشرفت بیشتر حرکت کند.» او در دیدار با استان‌دار قم همچنین خبر از امضای قراردادی با سپاه پاسداران برای ساخت ۲۰ هزار دستگاه آپارتمان داد.
به گزارش ایسنا رییس کمیته امداد توضیح داد که «سپاه نه تنها بابت این همکاری هیچ پولی از ما مطالبه نکرده بلکه هزینه‌های اجرایی را نیز متقبل شده و کمک‌هایی را نیز در این دو بخش به ما ارائه داده است.» به گفته فتاح «قرار است سپاه تا پایان سال جاری و در مرحله اول، ساخت ۵۴۰۰ مسکن روستایی در شش استان را به اتمام رساند.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اگر شورای نگهبان بگذارد فقرا در راس قرار میگیرند ، چون به برکت نظام مقدس اکثریت جامعه با فقراست !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »