تجمع اعتراضی مقابل کنسولگری ترکیه در مشهد برگزار شد

زیتون- گروه «مدافعان مدافعان حرم» امروز و با وجود مخالفت فرمانداری مشهد مقابل کنسول‌گری ترکیه در مشهد، تجمع کردند.
پس از انتشار خبر اولیه برگزاری این تجمع، حصار و حفاظ‌های امنیتی آهنی ویژه‌ای در مقابل کنسولگری ترکیه در مشهد در خیابان خیام قرار داده شده و مراقبت‌های امنیتی ویژه‌ای نیز از این مکان در یکی دو روز اخیر صورت پذیرفت. برخی خبرگزاری‌‌ها از جمله ایسنا و فارس گزارشی تصویری از این تجمع را منتشر کردند.
گروه برگزار کننده این تجمع با نام امروز صبح اعلام کرد که مجوزهای لازم برای برگزاری این تجمع را اخذ کرده است و عصر امروز تجمع را برگزار کرد. زمان دقیق تجمع و آدرس محل کنسولگری از سوی نیروهای حزب الله مشهد، به صورت پیامکی و درشبکه های اجتماعی منتشر شده بود.
در کنار انصار حزب الله، جوانان حامی گفتمان انقلاب اسلامی و جمعیت رهروان راه امام (ره) و طلاب انقلابی نیز، آمادگی خویش را برای برگزاری تجمع اعتراضی مقابل کنسولگری ترکیه اعلام کردند.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »