انگلیس حامی افرادی است که رابطه پشت پرده با آنها دارد

زیتون- غلامحسین محسنی‌اژه‌ای٬ معاون اول قوه قضائیه از دولت٬ وزارت امور خارجه و افرادی که در «مظان اتهام حمایت» بریتانیا در انتخابات آتی قرار دارند خواسته «پاسخی دندان‌شکن» به این کشور بدهند و افزوده احتمالا «رابطه پشت‌ پرده‌ای» میان این افراد و لندن وجود دارد.

139411251714491117124364
«تسنیم»خبر داد که محسنی‌اژه‌ای در بخش دیگری از سخنانش گفته است: «هر ایرانی از خود سؤال می‌کند که انگلیس چه سنخیتی با کسانی که حمایت‌شان می‌کند دارد و چه رابطه بین آنها با انگلیس و آمریکا است؟»
وی مدعی شده «معلوم است که اگر کسانی منافع آمریکا و انگلیس را تأمین کنند و رابطه پشت‌پرده با آنها داشته باشند، طبیعتاً می‌گویند که از این افراد یا لیست حمایت می‌کنیم و کسانی هم که در تضاد با منافع آمریکا و انگلیس باشند، مردم را سفارش می‌کنند به آن لیست یا افراد رأی ندهند.»
معاون اول قوه قضائیه به طور مشخص از دولت خواسته «به این اقدام سخیف انگلیس که به این ترتیب اسم برده و گفته به اینها رأی ندهید یا احیاناً اظهار امیدواری می‌کنند که فلان لیست پیروز شود» واکنش نشان دهد.
.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »