???? آغاز به‌کار «حلزون»، وب‌سایت اختصاصی طنز

زیتون– سایت طنزی با نام «حلزون»  با همراهی تعدای از طنزنویسان و کاریکاتوریست‌های شناخته شدهکار خود را آغاز کرد. ابراهیم نبوی، مانا و توکا نیستانی اعضای شورای سردبیری این سایت هستند.

علاوه بر اعضای سردبیری، بخشی از طنزنویسان و هنرمندان نیز در این سایت حضور دارند. ابراهیم نبوی به زیتون گفت «قرار است مطالب افرادی نظیر آرش سبحانی، نورالدین زرین کلک، محسن نامجو، دنیس آژیری، علیرضا رضایی، شراگیم زند، کیومرث مرزبان، سپیده باستانی و حمید شریف نیز در این سایت منتشر شود.»

این عضو شورای سردبیری حلزون افزود: «در این سایت، علاوه بر انتشار کلیپ‌هایی از گروه‌های موسیقی ایرانی قرار است محسن نامجو یک پادکست هفتگی با عنوان « روزنامه خاطرات …. السلطنه» را به صورت ترکیبی از نمایش رادیویی و موسیقی را در آن منتشر کند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »