سخن‌گوی شورای نگهبان: اگر مدرکی در خصوص دریافت پول دارید آن‌را ارائه کنید

زیتون- عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، از محمود صادقی خواست که اسنادش در مورد «وعده تایید صلاحیت در مقابل دریافت پول» از سوی شورای نگهبان را ارائه کند.1447298_601
سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌و گو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود که صادقی پیش‌تر نیز این موضوع را مطرح کرده است «این فرد در مجلس یک بار، این موضوع را به من گفت و من به او گفتم که مدارکت را برای ما، شورای نگهبان و مراجع قضایی ارسال کنید تا پیگیری شود.»
محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس و عضو فراکسیون امید روزگذشته و در جریان سخنرانی به مناسبت روز دانشجو به ذکر خاطره ای از رویکر شورای نگهبان پرداخت و گفت «کاندیدایی در مجلس ثبت‌نام کرده که می‌گویند به او گفته شده برای تایید صلاحیتش باید دو میلیارد پول بدهد که بعد هم به ۵۰۰ میلیون تومان راضی شدند.»
به گفته کدخدایی «شخص مورد نظر برای ارائه مدرک اقدامی صورت نداده است و بدون پیگیری این موضوع، حرف‌های خود را در محافل عمومی مطرح نموده است.»
عضو حقوقدادن شورای نگهبان در پایان خواست تا مدارک مربوط به این موضوع به مراجع قضایی ارسال شود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. تایید صلاحت در قبال اخذ وجه ، امرى عادى در منطقه بلوچستان میباشد . در حالیکه مشخص نیست واقعاً افرادى که مبادرت به اینکار میکنند چه ارتباطى با شوراى نگهبان دارند . نگارنده حداقل در دو حوزه انتخابیه چابهار و ایرانشهر افرادى را میشناسد که بصورت تضمینى تایید صلاحیت میکند ! گفته میشود حاج غفور ایران نژاد نماینده فعلى چابهار نیز با پرداخت هفتصد میلیون تومان تایید صلاحیت شده است !

  2. سابقه نظام مقدس باعث میشود که نیازی به مدرک نباشد ، کمتر کسی برای دریافت رشوه سند میدهد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »