دیدار جمعی از اعضای سابق انجمن‌های اسلامی با احمد منتظری

???? انکار حقایق تاریخی موجب ایجاد شکاف و بی‌اعتمادی بین مردم و حاکمیت می‌شود

زیتون– جمعی از اعضای سابق انجمن‌های اسلامی دانشجویان و دفتر تحکیم وحدت، در آستانه هفتمین سال‌گرد مرگ آیت‌الله حسین‌علی منتظری، در بیت او حاضر شدند.
به گزارش «زیتون»، اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت ضمن قدردانی از «مواضع شجاعانه و حق‌طلبانه» احمد منتظری، از حکم «بی‌سابقه و شگفت‌انگیز دادگاه روحانیت» برای منتظری انتقاد کرده و ابراز امیدواری کردند که «با تدبیر و منطق، حکم مذکور نقض و حرمت بیت این مرجع عالیقدر حفظ گردد.»

photo_2016-12-04_14-10-55

اعضای پیشین انجمن‌های اسلامی در این جلسه «انکار حقایق تاریخی» را «موجب ایجاد شکاف و بی اعتمادی بین مردم و حاکمیت» توصیف کرده و گفتند «اعتراف به بروز خطا یا اشتباه احتمالی در تصمیم گیری یا عمل از سوی حاکمان» نشانه «شجاعت و موجب افزایش مشروعیت و پایگاه مردمی» آن‌ها است. آن‌ها همچنین بر «لزوم‌ بیان حقایق و شفاف‌سازی ابهامات و پرسش‌های موجود در افکار عمومی» درباره «برخی وقایع و رخدادهای تاریخ انقلاب اسلامی» تاکید کردند.
در این دیدار احمد منتظری با اشاره به این‌که خانواده آیت‌الله منتظری «مصلحت کشور و نظام را در عمل به قانون و سرلوحه قرار دادن مشی و منش پیامبر و ائمه در اداره جامعه» می‌دانند، ابراز امیدواری کرد که «زمینه پاسخ‌گویی بی‌طرفانه به پرسش‌های موجود در افکار عمومی پیرامون وقایع گوناگون از سوی حاکمیت فراهم» شود تا «مسیر هرگونه سواستفاده احتمالی دشمنان کشور و نظام مسدود گردد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دیدار جمعی از اعضای سابق انجمن‌های اسلامی با احمد منتظری

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »