ادعای حسین الله‌کرم: اعتراف جاسوس بازداشتی به ارتباط غیراخلاقی با وزرا

زیتون– حسین الله‌کرم، دبیر شورای هماهنگی حزب‌الله، در صفحه اینستاگرام خود مدعی شد زنی که به اتهام «جاسوسی» بازداشت شده، به «ارتباط غیراخلاقی» با چهار وزیر کابینه روحانی اعتراف کرده است.

به ادعای الله‌کرم دلیل استعفای علی جنتی از وزارت ارشاد نیز «ارتباط غیراخلاقی» با این فرد بود.

دبیر شورای هماهنگی حزب‌‌الله توضیحی درباره منبع خبر خود نداد، اما نوشت این اعتراف‌ها «پرونده‌ی فساد اخلاقی در کابینه را وارد فاز جدیدی کرده است که میتواند منجر به سونامی شرمساری شود.»

آبان ماه سال گذشته چهار روزنامه نگار و فردی دیگر تحت پروژ نفوذ بازداشت شده بودند. از جمله اتهامات یکی از این بازداشت شدگان «جاسوسی» و «تلاش برای برقراری ارتباط با چهره های شاخص» نظام بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. وقتی اندکی از تبهکاری‌هایشان افشا می‌شود به چه چیزهایی متوسل می‌شوند؟
    شما ماجرای سعید طوسی را روشن کنید و آن سرداری که مسئول مبارزه با فساد بود و خودش غرق در آلودگی

  2. اقای الله کرم نسبت به ملیاردها تومان پول مردم که در قوه قضائی خلاف شرع و قانون مصرف شده سکوت می کند آنگاه در باره زنی که حتی اگر راست باشد به میل خودش با چند نفر رابطه جنسی داشته وعده سونامی شرمساری می دهد. خجالت بکشید.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »