فرمانده پلیس: با میتینگ هواداران جناح‌های سیاسی برخورد می‌کنیم

زیتون- حسین ساجدی‌نیا، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، اعلام کرد که پلیس تهران «در زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی با هواداران جناح‌های سیاسی که اقدام به برگزاری میتینگ و یا هرگونه تنش و درگیری کنند، بر اساس قانون برخورد می‌کند».

596FCF51-629E-4FFD-BFEB-C5FCE28E2463_w640_r1_s

بنا به گزارشی که روز دوشنبه، سوم اسفند، در پایگاه خبری پلیس منتشر شده حسین ساجدی‌نیا از آماده‌باش «کامل و صددرصدی» پلیس برای برخورد با این موارد خبر داد.

وی با اشاره به حضور مأموران پلیس‌های «تخصصی» فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در سطح شهر تهران توضیح داد که «پلیس دایره رصدهای اطلاعاتی خود را گسترش داده و در صورتی که هواداران یا افرادی خاص قصد متشنج کردن فضای انتخابات را داشته باشند طبق قانون با آنها رفتار می‌شود».

تا برگزاری انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان سه روز مانده و نهادهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی از مدت‌ها پیش اعلام کرده‌اند که با هر گونه «ناامنی» و تلاش برای ایجاد «اخلال» در انتخابات هفتم اسفند برخورد خواهند کرد.

در همین ارتباط حسین اشتری، فرمانده پلیس ناجا، نیز روز یک‌شنبه گذشته به آن چه «گروه‌های خودسر» نامید هشدار داده و خبر داد که ۲۵۰ هزار نفر از مأموران نیروی انتظامی «امنیت انتخابات» را برقرار خواهند کرد.

فرمانده «ناجا» در روز ۲۳ بهمن هم گفته بود که هیچ‌ یک از نامزدهای انتخابات اجازه ندارند در جریان تبلیغات انتخاباتی، تجمع و میتینگ خیابانی برگزار کنند و تهدید کرده بود که اگر هواداران نامزدها، تجمعی به قصد تبلیغات انتخاباتی برپا کنند با آنها برخورد خواهد شد.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و حذف وی طراحی و عملیاتی شده باشد، آنچنان که می توان

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش داده بودند. انگار مثلا

ادامه »

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران

ادامه »