???? پوزش و توضیح زیتون بابت انتشار و حذف یک خبر

زیتون- روز گذشته «زیتون» خبر «هشدار سخن‌گوی سازمان بهداشت جهانی» را «درباره راه‌پیمایی مراسم روز اربعین در عراق»  منتشر کرد. منبع این خبر رسانه عراقی «بغداد پست» بود. همکاران زیتون بدون چک کردن منبع اصلی، خبر را به نقل از منبع عراقی منتشر کردند.

با این حال با توجه به عدم نقل این سخنان در دیگر رسانه‌های معتبر و همچنین تکذیب سخن‌گوی سازمان بهداشت جهانی، مشخص شد که این خبر صحت ندارد.

«زیتون» ضمن پوزش از خوانندگان و حذف خبر از خروجی سایت، از همکاران ارجمندی که این اشتباه را یادآوری و پی‌گیری کردند، صمیمانه سپاس‌گزار است.

همچنین ببینید:

یک خبر، یک اشتباه، یک توضیح

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. شما هم آدم عجیبى هستید. وقتى رسانه ایى به اشتباه خود پى میبرد و پوزش میطلبد یعنى اینکه به مردم احترام میگذارد. خوب بود اگه بى سر و صدا مثل دیگر رسانه هاى داخلى ایران اصلا آدم حسابتون نمیکرد و براتون اندازه تخمه کدو هم ارزش قائل نمیبود؟ خدا به همه طول عمر بده و به بعضى ها هم شعور!

  2. شما هم آدم عجیبى هستید. وقتى رسانه ایى به اشتباه خود پى میبرد و پوزش میطلبد یعنى اینکه به مردم احترام میگذارد. خوب بود اگه بى سر و صدا مثل دیگر رسانه هاى داخلى ایران اصلا آدم حسابتون نمیکرد و براتون اندازه تخمه کدو هم ارزش قائل نمیبود؟ خدا به همه طول عمر بده و به بعضى ها هم شعور!

  3. چقدر ضعیف و غیر حرفه ایی. سریع هر چرندی که دیدید و شنیدید میزارید رو سایت؟
    این سایت این سایت مثلا تحلیل خبری نباید با جلسات داخل تاکسی های شهری تفاوتی داشته باشه

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و تهدیدهای نوین، هم بازارها را به حرکت درآورده و هم موجب

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »

رضا شاه در عمل یک رئیس جمهور مادام العمر در سرمشق اقتدارگرایانه بود. او هیچ ویژگی متعارف یک پادشاه را نداشت.تمام وقت خود را صرف اداره کشور می‌کرد. تفریح و فراغت پادشاه و سپردن امور اجرایی کشور به دیوان برای رضا شاه چندان معنا نداشت. در دوران حکمرانی او

ادامه »