زیتون– محمد یزدی، رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به حسن روحانی توصیه کرد تا «اشتباهات» خود را محاسبه کرده و «نوکر بیگانه» نباشد.%db%8c%d8%b2%d8%af%db%8c-2
یزدی در دیدار با محمدرضا نقی، رییس سازمان بسیج، گفت «دشمن همواره از راه‌های مختلف نفوذ کرده» و از «افراد خارجی و داخلی» برای مانع‌تراشی‌ استفاده می‌کند. به گفته او در دولت‌های گذشته و فعلی «شاهد تفکراتی غربی هستیم که ریشه در عمق ذهن برخی مسؤولان و کارگزاران دارد که حتی اگر دستشان برسد ذهن جوانان ما را غیراسلامی بار می‌آورند».
رییس پیشین مجلس خبرگان گفت بسیج «باید عملا به دهن کج‌اندیشان بزندم، به این معنا که «به طور عینی و عملی با کارهای اقتصاد مقاومتی و فعالیت‌های فرهنگی با آنها مقابله کند»، چرا که «جهانی شدن به معنی مخالفت صریح با تاکیدات امام و رهبری در توجه به اقتصاد مقاومتی است».
یزدی همچنین گفت که در حال حاضر «متاسفانه برخی هنوز تحریم تحریم می‌کنند و به جای توجه به ضعف مدیریتی‌شان، گناه را به تحریم می‌اندازند». وی همچنین با اشاره به «اتکای برخی مسئولان به سیاست خارجی» گفت: «ارتباط با دنیا خیلی خوب است، آن چه بد می‌باشد، نوکری بیگانه است.»

 

بازگشت به صفحه اول