دادستان تهران: بازداشت مدلی که برای جراحی زیبایی آمده بود

زیتون– عباس جعفری دولت آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران خبر از بازداشت مانکنی داد که به ایران سفر کرده بود.photo_2016-11-15_21-36-41
دادستان تهران امروز در نشست خبری خود با اشاره به انتشار خبر سفر این مدل به ایران در رسانه‌ها، گفت پس از ورود دادستانی به موضوع «این زن مدل دستگیر و در بازرسی از منزل متهم پنجاه بطری مشروبات الکلی کشف» شد.
به گفته جعفری دولت‌آبادی «انجام عمل جراحی زیبایی در کشور جرم نیست»، اما «ورود فردی که حسب گزارش های واصله در حوزه مدلینگ و امور مبتذل فعال بوده، شایسته بررسی بیشتر» است. او اضافه کرد: «در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد که شرکت‌هایی وجود دارد که افرادی را که از خارج به کشور وارد می‌شوند را هدایت کرده و به این گونه مراکز معرفی می‌کنند».
پیکسی فاکس، دومین فردی است که سفرش به ایران برای جراح زیبایی خبرساز شده است. پیش از او یکی از بازیگران فیلم‌های پورنوگرافیک برای عمل جراحی به ایران آمده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. جناب دادستان ، اگر خانه تک تک علمای اعلام و بویژه آخوندها حاکم را بگردید ، با طرز تفکر شما که زندگی ایرانیان را قابل بررسی و برخی را بررسی بیشتر میدانید ، جای قریب به اتفاق آنان در زندان است !
    این بازیها دردی از نظام مقدس را درمان نمیکند !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »