هوای تهران روی خط آلودگی

زیتون- شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که هوای این شهر در روز یکشنبه۲۳ آبان، در شرایط «ناسالم برای تمامی افراد» قرار گرفته که از آن با عنوان وضعیت «قرمز» نام برده می‌شود. مهد‌کودک‌ها و دبستان‌های تهران به همین دلیل فردا تعطیل خواهند بود.556808_444
ایلنا نوشت این تصمیم در دومین جلسه «کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران» با «ریاست استاندر تهران و حضور دستگاه‌های عضو کمیته» گرفته شد.
مهدی مهرور،‌ مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز، نیز به ایرنا گفت مهدکودک‌ها و پیش‌دبستان‌های دو شهرستان کرج و فردیس، فردا به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.
مدیرکل هواشناسی استان البرز نیز اعلام کرده که شرایط پایداری آلودگی و وارونگی هوا در این استان تا عصر پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد.
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد که شاخص «ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون» در تهران روز یکشنبه بر روی عدد۱۵۴ قرار گرفته است. هوای تهران در چهار روز گذشته نیز در شرایط «ناسالم برای گروه‌های حساس»، قرار داشت.
بر اساس «معیار سطح اهمیت بهداشتی شاخص کیفیت هوا»، میزان «غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون در هوا» در محدوده ۱۰۱ تا ۱۵۰ «ناسالم برای گروه حساس» (نارنجی) و در محدوده ۱۵۱ تا ۲۰۰ «ناسالم» (قرمز) اعلام شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

ارتفاع جنبش زن، زندگی، آزادی از قد تمام نیروهای سیاسی ایران بلندتر است، این واقعیت موجب شده که برخی از این نیروهای فعال بکوشند خود را ارتقا دهند تا با جنبش جاری هماهنگ شوند؛ برخی

ادامه »

مرز میان صداقت و خودفریبی، تحرّی حقیقت یا تحریف آن بسیار ظریف است؛ گاهی سیمای شخص به طور تصنعی تصویری را وارونه جلوه می‌دهد،

ادامه »

جبهه آزادی‌بخش ملت اسلوون (OF) در ۲۶ آوریل ۱۹۴۱، دو سال پس از جنگ جهانی دوم و هفته‌ها پس از

ادامه »