هوای تهران روی خط آلودگی

زیتون- شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که هوای این شهر در روز یکشنبه۲۳ آبان، در شرایط «ناسالم برای تمامی افراد» قرار گرفته که از آن با عنوان وضعیت «قرمز» نام برده می‌شود. مهد‌کودک‌ها و دبستان‌های تهران به همین دلیل فردا تعطیل خواهند بود.556808_444
ایلنا نوشت این تصمیم در دومین جلسه «کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران» با «ریاست استاندر تهران و حضور دستگاه‌های عضو کمیته» گرفته شد.
مهدی مهرور،‌ مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز، نیز به ایرنا گفت مهدکودک‌ها و پیش‌دبستان‌های دو شهرستان کرج و فردیس، فردا به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.
مدیرکل هواشناسی استان البرز نیز اعلام کرده که شرایط پایداری آلودگی و وارونگی هوا در این استان تا عصر پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد.
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد که شاخص «ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون» در تهران روز یکشنبه بر روی عدد۱۵۴ قرار گرفته است. هوای تهران در چهار روز گذشته نیز در شرایط «ناسالم برای گروه‌های حساس»، قرار داشت.
بر اساس «معیار سطح اهمیت بهداشتی شاخص کیفیت هوا»، میزان «غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون در هوا» در محدوده ۱۰۱ تا ۱۵۰ «ناسالم برای گروه حساس» (نارنجی) و در محدوده ۱۵۱ تا ۲۰۰ «ناسالم» (قرمز) اعلام شده است.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب