دونالد ترامپ: من در کشیدن دیوار خوب هستم

زیتون– دونالد ترامپ در اولین مصاحبه تلویزیونی خود پس از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که اخراج «دو تا سه میلیون مهاجر غیر قانونی» از اولویت‌های کاری او به عنوان رییس جمهوری است.f1fb11f4-0287-4599-985f-e35209d865b2
ترامپ در مصاحبه با شبکه آمریکایی سی‌بی‌اس تاکید کرد که «مجرمان سابقه دار، اعضای گروه‌های تبهکار و فروشندگان مواد مخدر» در اولویت اخراج هستند. به گفته او تکلیف هشت میلیون مهاجر غیرقانونی دیگر وقتی مشخص می‌شود که مرز آمریکا و مکزیک بسته شده باشد.
کشیدن دیواری میان مکزیک و ایالات متحده آمریکا از وعده‌های ترامپ در مبارزه‌های انتخاباتی بود. او در مصاحبه امروز خود گفت که بخشی از دیوار وعده داده شده، به شکل حصار خواهد بود و اضافه کرد: «من در کشیدن دیوار خوب هستم.»
ترامپ در جریان مبارزه‌های انتخاباتی سفری به مکزیک داشت و با رییس‌جمهور این کشور دیدار کرد. او بعد از سفر بلافاصله در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت که همسایه جنوبی آمریکا ۱۰۰ درصد هزینه احداث دیوار مرزی را خواهد پرداخت.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »