‎کشته شدن دست‌کم ده ایرانی در انفجار سامرا

زیتون– انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در ترمینال مسافربر شهر سامرا در عراق، باعث کشته شدن دست‌کم ده ایرانی و مجروح شدن عده‌ای دیگر شد. العالم به نقل از «یک منبع امنیتی» نوشت بعد از این انفجار مقام‌های امنیتی مقررات منع رفت‌وآمد را در شهر سامرا اجرا کرده‌‌اند.

img_0531

رسانه‌ها به نقل از خالد حسن، عضو شورای استانداری صلاح الدین، درباره جزییات این حادثه نوشتند: «یک خودروی بمب‌گذاری شده در محل پارک وسایل نقلیه انتقال زائران در مرکز شهر سامرا منفجر شد. به دنبال وقوع این انفجار، شماری از زائران شهید و زخمی شدند».

صبح امروز نیز بر اثر انفجار خودروی بمبگذاری شده در ایست و بازرسی ایستگاه هواشناسی در جنوب شهر تکریت، چندین نفر کشته و مجروح شدند. سامرا در چهل کیلومتری شهر تکریت قرار دارد.

این زائران برای مراسم اربعین به عراق سفر کرده بودند. طبق گفته مقام‌های مسئول پیش‌پینی می‌شود امسال حدود دو میلیون ایرانی برای این مراسم به عراق سفر کنند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. خوش به سعادتشان ، شکر خدا که درهای شهادت در خاک عراق برای عاشقان شهادت باز است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »