نهضت آزادی ایران در بیانیه‌ای مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد

ضرورت شرکت در انتخابات هفتم اسفند

زیتون- نهضت آزادی ایران با انتشار بیانیه‌ای از مردم برای شرکت در انتخابات پیش‌رو دعوت کرد. در این بیانیه که با امضای ابراهیم یزدیو در میزان خبر منتشر شده آمده است:در دو انتخابات مهمی که قرار است در هفتم اسفندماه جاری برگزار شود، با وجود رد صلاحیت‌های گسترده خلاف قانون، توصیه ما حضور گسترده مردم در انتخابات و رأی دادن به نامزدهای شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در تهران و شهرستان‌های کشور است.

nehzatlogo

متن کامل بیانیه به این شرح است:

بسمه‌تعالی

ضرورت شرکت در انتخابات هفتم اسفند

حضور و مشارکت مردم در انتخابات در سال‌های پس از پیروزی انقلاب نقش مهم و حیاتی در رشد و آگاهی سیاسی مردم در جهت تقویت فرایند نوبنیاد دموکراسی در ایران داشته است و نهضت آزادی ایران این مسئولیت مهم ملی را همواره مورد تاکید قرار داده است.
در دو انتخابات مهمی که قرار است در هفتم اسفندماه جاری برگزار شود، با وجود رد صلاحیت‌های گسترده خلاف قانون، توصیه ما حضور گسترده مردم در انتخابات و رأی دادن به نامزدهای شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در تهران و شهرستان‌های کشور است.
امید است مردم شریف ایران با درک واقع‌بینانه از شرایط موجود، با حضور خود در این انتخابات همچون گذشته به وظیفه ملی و اجتماعی خود عمل نمایند.
إِنْ أُرِیدُ إِلاَّ الإِصْلاَحَ مَا اسْتَطَعْتُ

دکتر ابراهیم یزدی – دبیرکل نهضت آزادی ایران – تهران ۱۳۹۴/۱۲/۲

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نهضت آزادی ایران در بیانیه‌ای مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی در ارتباط با انتخابات مجلس دوم است و می‌پندارم انتشار برخی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟

ادامه »

چهل و پنجمین سالگرد انقلاب ۵۷ فرصتی بود برای بازاندیشی‌ انتقادی گذشته؛ این مقطع، یک‌سال پس از جنبش «زن، زندگی،

ادامه »