نهضت آزادی ایران در بیانیه‌ای مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد

ضرورت شرکت در انتخابات هفتم اسفند

زیتون- نهضت آزادی ایران با انتشار بیانیه‌ای از مردم برای شرکت در انتخابات پیش‌رو دعوت کرد. در این بیانیه که با امضای ابراهیم یزدیو در میزان خبر منتشر شده آمده است:در دو انتخابات مهمی که قرار است در هفتم اسفندماه جاری برگزار شود، با وجود رد صلاحیت‌های گسترده خلاف قانون، توصیه ما حضور گسترده مردم در انتخابات و رأی دادن به نامزدهای شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در تهران و شهرستان‌های کشور است.

nehzatlogo

متن کامل بیانیه به این شرح است:

بسمه‌تعالی

ضرورت شرکت در انتخابات هفتم اسفند

حضور و مشارکت مردم در انتخابات در سال‌های پس از پیروزی انقلاب نقش مهم و حیاتی در رشد و آگاهی سیاسی مردم در جهت تقویت فرایند نوبنیاد دموکراسی در ایران داشته است و نهضت آزادی ایران این مسئولیت مهم ملی را همواره مورد تاکید قرار داده است.
در دو انتخابات مهمی که قرار است در هفتم اسفندماه جاری برگزار شود، با وجود رد صلاحیت‌های گسترده خلاف قانون، توصیه ما حضور گسترده مردم در انتخابات و رأی دادن به نامزدهای شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در تهران و شهرستان‌های کشور است.
امید است مردم شریف ایران با درک واقع‌بینانه از شرایط موجود، با حضور خود در این انتخابات همچون گذشته به وظیفه ملی و اجتماعی خود عمل نمایند.
إِنْ أُرِیدُ إِلاَّ الإِصْلاَحَ مَا اسْتَطَعْتُ

دکتر ابراهیم یزدی – دبیرکل نهضت آزادی ایران – تهران ۱۳۹۴/۱۲/۲

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نهضت آزادی ایران در بیانیه‌ای مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد

میرحسین موسوی یکی از رهبران سرفراز جنبش سبز طی بیانیه‌ای شجاعانه عبور کامل خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد. میرحسین در بیانیه خود موضوعات مهمی را عنوان کرده است از جمله «اجرای بدون

ادامه »

یکی از اختلافات محمود طالقانی با روح الله خمینی در روزها و شب‌های آخر انقلاب ۵۷ خود را در موضوع دعوت مردم به خیابان‌ها

ادامه »

«امروز در آمریکا قطارها و اتوبوس‌های عمومی بدون بلیط مردم را سوار می‌کردند! اما نه انقلاب شده و نه کسی

ادامه »