???? ۱۴عضو شورای شهر خواستار آزادی یاشار سلطانی شدند

زیتون- چهارده نفر از اعضای شورای شهر تهران در نامه ای خطاب به رییس قوه قضاییه خواستار تسریع در آزادی یاشار سلطانی، مدیر مسئول سایت معماری نیوز شدند. cwasbzwxyaa04qr
به گزارش «زیتون» اعضای شورای شهر تهران در نامه خود خطاب به صادق لاریجانی نوشتند که از معماری نیوز و مدیریت آن شکایتی ندارند و خواستار «تسهیل و تسریع آزادی یاشار سلطانی» شدند.
اعضای شورای شهر تهران همچنین نوشته‌اند که نامه پیشین آن‌ها به رییس شورای شهر، مهدی چمران، برای «بررسی موضوع و پاسخ به ابهامات پیش آمده» بود، اما پس از انتشار نامه یاشار سلطانی بازداشت شد که «گفته می‌شود این بازداشت مرتبط با نامه اعضای شورا بوده است».
رحمت‌الله حافظی، احمد مسجد جامعی، عبدالحسین مختاباد، محمدمهدی تندگویان، اسماعیل دوستی، فاطمه دانشور، محسن سرخو، ولی‌الله شجاع‌پوریان، غلام‌رضا انصاری، احمد دنیامالی و علی صابری از جمله امضاکنندگان این نامه هستند، اما نام الهه راستگو و ورزشکاران شورا، در بین امضا کنندگان نیست.
نویسندگان نامه – که چهارده تن از سی عضو شورای شهر بودند – همچنین خواستار «بررسی کامل و کارشناسانه مالی، حقوقی و قضایی» پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »