زیتون- محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در جلسه‌ای با مجمع نمایندگان استان تهران اعلام کرد نه او و نه شهرداری تهران شکایتی از یاشار سلطانی، مدیرمسئول سایت معماری‌نیوز، نکرده‌اند.
فرید موسوی،‌ نماینده مجلس، به ایلنا گفت قالیباف در حاشیه نشست مجمع نمایندگان تهران با شهردار و معاونان، گفته است که «نه خودش و نه شهرداری تهران هیچگونه شکایتی از یاشار سلطانی در رابطه با واگذاری املاک شهرداری تهران نکرده است». این سخنان قالیباف، پس از سوال فرید قاسمی و پروانه مافی، نماینده مجلس، درباره «نحوه برخورد نادرست» برخی از «اعضای شورای شهر و شهرداری تهران» بیان شد.images-2
سایت معماری‌نیوز گزارشی از سازمان بازرسی کل کشور منتشر کرده بود که براساس آن شهردار تهران ۱،۱۰۰،۰۰۰ متر مربع زمین، خانه ویلایی و آپارتمان به ارزش ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به برخی افراد حقیقی و حقوقی واگذار کرده است. نام برخی از اعضای شورای شهر تهران نیز در این لیست وجود دارد. سایت معماری نیوز در پی انتشار این خبر فیلتر و از دسترس خارج شد. یاشار سلطانی،‌ مدیرمسئول این سایت نیز از روز بیست و هفتم شهریور بازداشت شد.
پیش از این صادق کاشانی، وکیل مدافع یاشار سلطانی، اعلام کرده بود انتشار خبر عروسی دختر محمدباقر قالیباف در پارک لویزان، خبر انتصاب فرزند مهدی چمران به سمت معاون شرکت نوسازی اراضی عباس‌آباد و گزارش درباره واگذاری املاک شهرداری تهران دلایل شکایت قالیباف و چمران علیه سلطانی هستند.

بازگشت به صفحه اول