مجلس دهم، اعتماد بیشتری به انتخاب های روحانی نشان خواهد داد؟

جانشینان سه وزیر مستعفی فردا به مجلس معرفی می‌شوند

زیتون– محمدعلی نجفی، رضا صالحی‌امیری و مسعود سلطانی‌فر فردا (یک‌شنبه) به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان به مجلس معرفی می‌شوند. download-2
خبر معرفی این سه تن به عنوان وزرای پیشنهادی را امروز الیاس حضرتی، نماینده مجلس، در گفت‌و‌گو با فارس اعلام کرد. پیشتر محمدعلی نجفی هم در گفت‌و‌گو با انتخاب این موضوع را تایید کرده، گرچه اضافه کرده بود برای وزارت آموزش پرورش نام رضا دانش آشتیانی نیز مطرح است.
هر سه وزیر پیشنهادی پیش از این برای تصدی وزارت‌خانه‌ها به مجلس نهم معرفی شده بودند، اما موفق به کسب رای اعتماد نشدند. محمدعلی نجفی به عنوان وزیر آموزش و پرورش و رضا صالحی امیری و مسعود سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان به مجلس نهم معرفی شده بودند.
هفته گذشته علی جنتی وزیر ارشاد، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش استعفا دادند و حسن روحانی، این استعفاها را پذیرفت.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مجلس دهم، اعتماد بیشتری به انتخاب های روحانی نشان خواهد داد؟

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »