مجلس دهم، اعتماد بیشتری به انتخاب های روحانی نشان خواهد داد؟

جانشینان سه وزیر مستعفی فردا به مجلس معرفی می‌شوند

زیتون– محمدعلی نجفی، رضا صالحی‌امیری و مسعود سلطانی‌فر فردا (یک‌شنبه) به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان به مجلس معرفی می‌شوند. download-2
خبر معرفی این سه تن به عنوان وزرای پیشنهادی را امروز الیاس حضرتی، نماینده مجلس، در گفت‌و‌گو با فارس اعلام کرد. پیشتر محمدعلی نجفی هم در گفت‌و‌گو با انتخاب این موضوع را تایید کرده، گرچه اضافه کرده بود برای وزارت آموزش پرورش نام رضا دانش آشتیانی نیز مطرح است.
هر سه وزیر پیشنهادی پیش از این برای تصدی وزارت‌خانه‌ها به مجلس نهم معرفی شده بودند، اما موفق به کسب رای اعتماد نشدند. محمدعلی نجفی به عنوان وزیر آموزش و پرورش و رضا صالحی امیری و مسعود سلطانی‌فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان به مجلس نهم معرفی شده بودند.
هفته گذشته علی جنتی وزیر ارشاد، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش استعفا دادند و حسن روحانی، این استعفاها را پذیرفت.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

مجلس دهم، اعتماد بیشتری به انتخاب های روحانی نشان خواهد داد؟

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی در ارتباط با انتخابات مجلس دوم است و می‌پندارم انتشار برخی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟

ادامه »

چهل و پنجمین سالگرد انقلاب ۵۷ فرصتی بود برای بازاندیشی‌ انتقادی گذشته؛ این مقطع، یک‌سال پس از جنبش «زن، زندگی،

ادامه »