واکنش شدید معاون روحانی به یک مداح

منصور ارضی: امام حسین فحش می داد

زیتون– معاون حقوقی رییس جمهوری به اظهارات منصور ارضی در مورد امام سوم شیعیان اعتراض کرد.

منصور ارضی در واکنش به انتقادها از فحاشی در جریان مداحی‌هایش گفته بود که «امام حسین»، سومین پیشوای شیعیان، هم فحش می داد.

photo_2016-09-14_14-11-54

شماری از روحانیون از جمله عباس حسینی قائم مقامی، مدیر سابق مرکز اسلامی هامبورگ و همچنین فاطمه ذوالقدر، نماینده تهران در مجلس را به دنبال داشته است.

منصور ارضی مداح مشهور در یک برنامه تلویزیونی با عنوان «بدون تعارف» در پاسخ به انتقاد‌ها مبنی بر «ناسزا» گفتن به افراد در مداحی‌ها گفته است «چرا از من ایراد می‌گیرید باید از امام حسین ایراد بگیرید.»

این مداح مدعی شده که امام سوم شیعیان از کلمه «یابن الدعیه» به معنای (حرام‌زاده) درباره ابن‌زیاد، حاکم کوفه استفاده می‌کرده است.

عباس حسینی، قائم‌مقامی مدیر سابق مرکز اسلامی هامبورگ، بدون ذکر نام ارضی و با اشاره به سخنان او، این مداح را «فردی متدین و سر‌شناس و خالص» و درعین حال «به مفهوم واقعی کلمه، بی‌سواد» خوانده است.

فاطمه ذوالقدر نماینده تهران در مجلس نیز در واکنش به سخنان آقای ارضی گفته است که «قطعا اعضای ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما و همچنین کمیسیون فرهنگی مجلس در اولین جلسه کاری مجلس به این مساله می‌پردازند.»

مجید انصاری در مراسم شام غریبان گفت که سخنان ارضی بار حقوقی و فقهی دارد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

واکنش شدید معاون روحانی به یک مداح

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »