بازداشت عضو اتاق صنعت قزوین به اتهام «توهین به ائمه اطهار»

زیتون- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین از شناسایی و دستگیری یک فرد به اتهام «هتاکی به ائمه اطهار و روحانیت» در شبکه‌های اجتماعی خبر داد. images
به گفته صادقی نیارکی «فرد هتاک» در حال حاضر بازداشت شده است. دادستان قزوین اضافه کرد این فرد علاوه بر سمت‌های مدیریتی در صنعت استان قزوین، عضو «اتاق صنعت» و مشاور مدیریت دستگاه‌های اجرایی نیز بود.
صادقی در گفت و گو با خبرگزاری فارس اضافه کرد فرد بازداشت شده در شبکه‌های اجتماعی «اقدام به انتشار و بازنشر مطالب موهن» کرده بود و با «نظارت جدی» دادستانی قزوین شناسایی و دستگیر شد.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد که سیستم قضایی در استان قزوین با گسترش شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، نظارت خود را نیز در این عرصه «گسترده» کرده و «به صورت جدی و دقیق بر رفتارهای این فضا» نظارت می‌کند. او افزود: «بی‌تردید وقوع جرم در فضای مجازی نیز همانند فضای واقعی مورد برخورد قانونی قرار گرفته و قانون در این زمینه مجازات لازم را در نظر گرفته است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این دادستان زرنگ را بگذارند رئیس کل فضای مجازی ، البته اگر بر کل فضای مجازی نظارت میکنند و نه فقط بر فضای مجازی قزوین !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »