بعد از مشهد نوبت به قم رسید

صافی‌گلپایگانی خواستار برخورد با برگزارکنندگان کنسرت در قم شد

زیتون- آیت الله صافی گلپایگانی خواستار برخورد با عوامل برگزاری کنسرت در قم شد. این مرجع تقلید صبح امروز در دیدار با رییس ستاد امربه معروف ونهی از منکر کشور و مسئولان ستاد قم برخورد جدی با برگزار کنندگان کنسرت در قم را خواستار شد.17-_559a1f5571441
به گفته او حرمت قم باید حفظ شود ونباید در این موضوع سکوت کنید.
پیشتر علم الهدی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در مشهد خواستار جلوگیری از برگزاری کنسرت در این شهر شده بود. از نظر علم الهدی نیز برگزاری کنسرت در تضاد به حرمت شهر مشهد بود. وزارت ارشاد دولت یازدهم در نهایت در مقابل پافشاری امام جمعه مشهد، عقب نشینی کرد و اعلام کرد که دیگر برای برگزاری کنسرت در این شهر، مجوز صادر نمی کند. شهر مشهد محل دفن هشتمین پیشواری شیعیان و شهر قم محل دفن خواهر اوست.
گلپایگانی در ادامه این دیدار تاکید کرد که با اجرای مجالس موسیقی و کنسرت قلب امام زمان علیه السلام متاثر می شود و شما آمران به معروف با مقابله و جلوگیری از این منکر بزرگ موجبات خرسندی امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف را فراهم آورید.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. مگر اینکه این نایب امام زمان نیز گله ای از باصطلاح ناهیان از منکر در پیرامون خود داشته باشد ، والا سنگ روی یخ میشود !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بعد از مشهد نوبت به قم رسید

یکی از اختلافات محمود طالقانی با روح الله خمینی در روزها و شب‌های آخر انقلاب ۵۷ خود را در موضوع دعوت مردم به خیابان‌ها در شب ۲۲ بهمن ۵۷ نشان داده است. اصرار طالقانی به

ادامه »

«امروز در آمریکا قطارها و اتوبوس‌های عمومی بدون بلیط مردم را سوار می‌کردند! اما نه انقلاب شده و نه کسی وعده آب و برق

ادامه »

بازاریان نقش تعیین‌کننده‌ای در وقوع انقلاب ۵۷ داشتند. بخشی از حزب مؤتلفه به نام موتلفهٔ بازار پیش از انقلاب نقش

ادامه »