حزب اعتماد ملی: شش سال است سخن‌گو نداریم

زیتون– روابط عمومی حزب اعتماد ملی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «این حزب شش سال است سخن‌گو ندارد، تا اطلاع ثانوی نیز چنین سمتی وجود نخواهد داشت و مواضع حزب از طریق قائم‌مقام حزب یا بیانیه‌های رسمی اعلام می‌شود».

در سال‌های اخیر اسماعیل گرامی‌مقدم، سخن‌گوی حزب اعتمادملی شناخته می‌شد. img_5031
دلیل صدور این اطلاعیه «خبرهایی که اخیرا در فضاهای رسانه‌ای کشور در مورد مواضع رسمی» این حزب منتشر شده و «شبهه و سوال عمومی» در این‌باره اعلام شده است.
اشاره اطلاعیه به اطلاعیه چند حزب اصلاح‌طلب، از جمله اعتماد ملی، درباره انحلال شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و سپس تکذیب آن از سوی اسماعیل گرامی‌مقدم است.
مجمع نیروهای خط امام، حزب اعتماد ملی، حزب مردم سالاری، حزب اراده ملت ایران، مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی، انجمن اسلامی‌مهندسان ایران و حزب وحدت و همکاری ملی در بیانیه‌ای نوشتند که شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان منحل شده است. پس از انتشار این بیانیه گرامی‌مقدم درمقام «سخنگوی حزب اعتماد ملی» به ایلنا گفت از چنین بیانیه‌ای بی‌خبر است.
روابط عمومی حزب اعتماد ملی اکنون در اطلاعیه خود نوشته است که این حزب نزدیک به شش سال است «فاقد سخنگو بوده» و تا «اطلاع ثانوی سخنگو نخواهد داشت». براساس این اطلاعیه مواضع اعتمادملی صرفا از طریق قائم‌مقام این حزب (رسول منتجب‌نیا)‌ و یا در بیانیه‌های رسمی عنوان می‌شود.
دبیرکل حزب اعتماد ملی مهدی کروبی است. او این حزب را پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۴ و به دنبال جدایی از مجمع روحانیون مبارز تاسیس کرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »