مشاور دادستان کل کشور: اعدام‌های دهه ۶۰ از معجزات ولی فقیه بود

زیتون- محمدابراهیم نکونام، مشاور ارشد دادستان کل کشور، گفت اعدام‌ دسته‌جمعی زندانیان سیاسی در سال ۶۷ از «معجزات ولی‌فقیه و ملحم از غیب» بود. 778732_808
نکونام به میزان، خبرگزاری وابسته به قوه قضاییه، گفت همه اعدام‌شدگان سال ۶۷ «محاکمه» شده بودند، بسیاری از آن‌ها «شاکی خصوصی» نداشتند و از آن‌جا که حاضر به «توبه» نشدند، اعدام شدند.
مشاور دادستان کل کشور برکناری آیت‌الله منتظری از قائم‌مقامی رهبری، پذیرش قعط‌نامه ۵۹۸ و اعدام‌های سال ۶۷ را از «معجزات ولایت فقیه» توصیف کرد و گفت این اتفاق‌ها «در تاریخ انقلاب انجام و سرنوشت‌ساز شد.»
نکونام اضافه کرد آیت‌الله خمینی با تعیین تعدادی «قاضی سالب حیات»، اعضای سازمان مجاهدین خلق را «محاکمه» و اعدام کرد. او همچنین افزود: «حضور نیروی اطلاعاتی {در جریان اعدام‌ها} فقط از باب کارشناسی بوده و اصل موضوع و محاکمه توسط دادستان‌ها و حکام شرع صورت گرفته است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. همه افتخارات را نصیب ولی فقیه راحل نکنید ، مرتضوی و کهریزک هم نمونه ای از معجزات بی شمار ولی فقیه حاضر است و گم شدن ۱۱۰ میلیارد دلار از درامد نفت هم !

  2. سرکوب فتنه ۱۵ خرداد ۴۲، تبعید خمینی به ترکیه و سپس عراق، و اعدام تعدادی از زندانیان سیاسی از معجزات اعلا حضرت همایون بزرگ ارتش داران بود!!!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

مرگ ملکه الیزابت دوم پس از هفتاد سال حکمرانی، در روزهای اخیر به مباحث متنوعی چون سلطنت مشروطه، سوابق استعماری بریتانیا ونقش انگلستان در براندازی برخی رژیم های مردمی درجهان دامن زد. در این راستا

ادامه »

از این که حسن خمینی تصمیم دارد اسناد محرمانه را منتشر کند، استقبال می‌کنیم و امیدواریم که در این وعده‌اش که آنها را گزینشی منتشر نمی‌کند، صادق باشد؛ اگرچه روحیه و سوابق حسن خمینی و دفاع متعصبانه و قبیله‌گرایانه او از پدربزرگش* مانع از این است که بتوان این وعده را چندان جدی گرفت…

ادامه »

«قلم زبان خداست، قلم امانت آدم است، قلم ودیعه عشق است، هر کسی را توتمی است و قلم توتم من است،

ادامه »