هواپیمایی نفت یک بوئینگ کرایه کرد

ایران اولین هواپیما را از بوئینگ آمریکا تحویل گرفت

زیتون- هواپیمایی نفت ایران، وابسته به وزارت نفت، اعلام کرد نخستین هواپیما را از شرکت بوئینگ آمریکا تحویل گرفت. سایت وزارت نفت، شانا، ضمن تایید این خبر توضیح داده بود که این هواپیما مدل ۷۳۷ است. مدیرعامل هواپیمایی نفت اما چند ساعت بعد از انتشار این خبر، به میزان گفت که یک فروند هواپیمای بویینگ برای این شرکت «اجاره» شده است. dsfr_53_1446366820
نورالله رضایی نیارکی، مدیر عامل شرکت هواپیمایی نفت ایران گفته بود که این هواپیما یکی از چهار فروند هواپیمای خریداری شده توسط وزارت نفت است.
به گفته رضایی نیارکی پس از لغو تحریم‌ها این هواپیما نخستین هواپیمایی است که وارد هواپیمایی نفت ایران می شود و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا پایان امسال در زمان‌های مشخص و تدریجی سه فروند هواپیمای دیگر ٧٣٧ شرکت بوئینگ به ناوگان هوایی نفت ایران اضافه خواهد شد.
بوئینگ ۷۳۷، یک هواپیمای مسافربری ساخته شرکت بوئینگ آمریکاست؛ بوئینگ ۷۳۷ هواپیمایی کارا و محبوب به شمار می آید و تاکنون بیش از هفت هزار سفارش ساخت آن به بوئینگ داده شده و بیش از پنج هزار فروند از این مدل ساخته و تحویل مشتریان شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

هواپیمایی نفت یک بوئینگ کرایه کرد

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »