احضار خواننده پاپ به دادسرا

زیتون- حمید عسکری، خواننده پاپ که قرار بود در بهشهر کنسرت برگزار کند، به اتهام «نشر اکاذیب» به دادسرا احضار شد. او پس از آن‌که برنامه‌اش در بهشهر لغو شد، در صفحه اینستاگرام خود مطلبی نوشت، اما کمی بعد عذرخواهی کرد. با این وجود دادستانی بهشهر او را احضار کرد. 160917132308_hamid_askari_624x415_khabaronline_nocredit
پس از لغو کنسرت، عسکری در صفحه اینستاگرام خود نوشت که دلیل لغو کنسرت دستور مقام‌های قضایی بهشهر بود. این در حالی است که رییس اداره فرهنگ بهشهر، در نامه‌ای نوشت که دلیل لغو کنسرت مرگ یکی از آسیب‌ددگان جنگ هشت ساله ایران و عراق است و برگزاری کنسرت عسکری به زمان دیگری موکول خواهد شد.
حمید عسکری ظهر یکشنبه – ۲۸ شهریور – در دادسرای شهرستان بهشهر حضور پیدا کرد و جلسه‌ای با «علی صداقت»، دادستان بهشهر و «مسعود فلاح»، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر برگزار کرد.
عسکری به ایسنا گفت: «در شرایطی به من خبر لغو کنسرت را دادند که به همراه افراد گروه در مسیر بهشهر بودیم و از طرفی به دلیل تعدد لغو شدن کنسرت‌های خودم و خوانندگان دیگر در نقاط مختلف کشور، که تقریبا اکثر لغو کنسرت‌ها از سوی دادستانی و با نامه مستقیم دادستان‌ها صورت می‌گرفت، به این نتیجه رسیدم که دوباره همان ماجرا تکرار شده است.» او اضافه کرد که سونیتی از نگارش پیام در صفحه اینستاگرام خود نداشته و صرفا جهت اطلاع‌رسانی به مردم آن پیام را در صفحه مجازی قرار داده و هیچ حساسیتی نسبت به دستگاه قضایی ندارد.
عسکری در ادامه تاکید کرد: «اشتباه خود را می‌پذیرم که در هنگام نوشتن این پیام به لغو شدن کنسرت از سوی نهاد مربوطه دقت و توجه نکردم و به همین دلیل نه تنها از دادستانی بهشهر، بلکه از همه مردم این شهرستان به دلیل قضاوت عجولانه خود عذرخواهی می‌کنم.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »