نماینده رییس جمهوری انتخابات را مخدوش خواند

رییس جدید شورای فرهنگی-اجتماعی زنان انتخاب شد

زیتون- انتخابات رییس شورای فرهنگی – اجتماعی زنان برگزار و زهرا آیت‌اللهی به عنوان رییس جدید شورا انتخاب شد. با این وجود اشرف بروجردی، نماینده رییس جمهوری در شورای فرهنگی زنان، انتخابات را «مخدوش» توصیف کرد.download-1
زهرا آیت‌اللهی با کسب ۱۳ رای – از ۱۴ عضو حاضر در جلسه – به عنوان رییس جلسه انتخاب شد. او حکم خود را پس از تایید رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی دریافت می‌کند. او جانشین کبری خزعلی خواهد شد که شش در این مقام بود.
اشرف بروجردی، نماینده حسن روحانی در شورای فرهنگی – اجتماعی زنان، به ایسنا گفت «اعضا و نمایندگان قوه مجریه و مقننه و مشاورین وزرا» به این جلسه دعوت نشدند. بروجردی با «مخدوش» خواندن انتخابات،‌ گفت که این موضوع را از طریق رییس جمهوری پیگیری خواهد کرد. به گفته او «از آن‌جا که صلاحیت فرد انتخاب شده از سوی رییس جمهور محرز نشده بنابراین هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند نتیجه آرا را اعلام کند.»
وحیده نگین، پروین داداندیش، ناهید خداکرمی، فهیمه فرهمندپور نمایندگان دولت و فریده اولاد قباد و سکینه الماسی نمایندگان مجلس عضو این شوا بودند که به جلسه دعوت نشدند. گروه مقابل اما بر این اعتقاد است که «اعضای تازه معرفی شده» این شورا به دلیل «طی نشدن مراحل قانونی» در این جلسه حضور نداشتند.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب