نماینده رییس جمهوری انتخابات را مخدوش خواند

رییس جدید شورای فرهنگی-اجتماعی زنان انتخاب شد

زیتون- انتخابات رییس شورای فرهنگی – اجتماعی زنان برگزار و زهرا آیت‌اللهی به عنوان رییس جدید شورا انتخاب شد. با این وجود اشرف بروجردی، نماینده رییس جمهوری در شورای فرهنگی زنان، انتخابات را «مخدوش» توصیف کرد.download-1
زهرا آیت‌اللهی با کسب ۱۳ رای – از ۱۴ عضو حاضر در جلسه – به عنوان رییس جلسه انتخاب شد. او حکم خود را پس از تایید رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی دریافت می‌کند. او جانشین کبری خزعلی خواهد شد که شش در این مقام بود.
اشرف بروجردی، نماینده حسن روحانی در شورای فرهنگی – اجتماعی زنان، به ایسنا گفت «اعضا و نمایندگان قوه مجریه و مقننه و مشاورین وزرا» به این جلسه دعوت نشدند. بروجردی با «مخدوش» خواندن انتخابات،‌ گفت که این موضوع را از طریق رییس جمهوری پیگیری خواهد کرد. به گفته او «از آن‌جا که صلاحیت فرد انتخاب شده از سوی رییس جمهور محرز نشده بنابراین هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند نتیجه آرا را اعلام کند.»
وحیده نگین، پروین داداندیش، ناهید خداکرمی، فهیمه فرهمندپور نمایندگان دولت و فریده اولاد قباد و سکینه الماسی نمایندگان مجلس عضو این شوا بودند که به جلسه دعوت نشدند. گروه مقابل اما بر این اعتقاد است که «اعضای تازه معرفی شده» این شورا به دلیل «طی نشدن مراحل قانونی» در این جلسه حضور نداشتند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نماینده رییس جمهوری انتخابات را مخدوش خواند

۱-«هویت ملی و هویت قومی در شهر معاصر ایرانی؛ مطالعه‌ی موردی نقده» عنوان پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد رشته انسان‌شناسی «لیلا حسین‌زاده» است. ایشان این پایان‌نامه را به «مردم نقده و خواستشان برای زندگی به یاد سید

ادامه »

هفتهٔ گذشته با همین رسانهٔ زیتون که همیشه “خون ژینا” را همراه بوده، گفت‌و‌گویی داشتم ، و از مهم‌ترین گزارهٔ آن بسیار استقبال شد:

ادامه »

جامعه‌ ایران شکل گیری یک جنبش انقلابی را تجربه می‌کند که نتیجه مطلوب آن گذار از جمهوری اسلامی با کمترین

ادامه »