سپاه مذاکره با دشمن را نمی‌پذیرد

زیتون- محمدحسین باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح، گفت «دشمن» تلاش دارد «مسئولان با کنار گذاشتن انقلابی‌گری و برای پیوستن به جرگه تعاملات جهانی پدیده نفوذ را کامل کند.» او اضافه کرد که سپاه «در برابر واگذاری انقلاب به نامحرمان و نااهلان سکوت نمی‌کند، به دشمن اعتماد نمی کند، مذاکره با دشمن را نمی پذیرد، هوشیار است و فریب نمی‌خورد.» 636028808781266696
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به «اقتدار نظام اسلامی» که در «پی پیروزی‌های گسترده به خصوص در عراق و سوریه شکل گرفته است»، گفت که این اقتدار مانع «دشمن در تهاجم مستقیم و کلاسیک به ایران اسلامی شده است.»
به گفته باقری «دشمن» اکنون در قالب «جنگ نرم» و «عملیات تأثیر محدود» تلاش دارد «بدون خونریزی ایران اسلامی را شکست» دهد، همانند «اقدامی که آمریکا در عراق صورت داد و ارتش عراق در دوران صدام را پیش از لشکرکشی به عراق به زانو درآورد.»
رییس ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد «دشمن تلاش می کند در ذهن مردم به خصوص جوانان سوالاتی شکل دهد»، سوالاتی نظیر «آیا دوران انقلاب اسلامی تمام نشده است» یا «آیا زمان مقابله با استکبار تمام نشده است؟» او ایجاد این سوالات را «عملیاتی کردن جنگ نرم» دانست.
باقری از دولت خواست در معاملات بین‌المللی باید «توجه بسیار شود تا استقلال ما زیر سوال نرود و در این زمینه در مسئله FATF این سوال مطرح است که پذیرش این معاهده استقلال ما را در بر می گیرد یا خیر؟»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. البته که” سپاه” نمی پذیرد، کار سپاه همین انقلابی گری و رسیدن به ناکجا آباد منوره است، وگرنه اگر انقلابی گری نکنیم، سپاه می خواهیم چکار؟ ارتش کار می کرد دیگر. اصولا وظیفه ارتش حفظ کشور و وظیفه سپاه حفظ انقلاب است! سپاه یک ارتش ایدئولوژیکی است که مردم ایران را به دو دسته “انقلابی-خودی” ضد انقلاب- غیر خودی” تقسیم می کند و درود بر روان تک حزب پادشاه می فرستد. داعش هم میوه همین صدور انقلاب است، جنگ عراق هم نتیجه انقلاب بود، تحریم و فساد اقتصادی هم نتیجه این انقلاب پر برکت و انقلابی گری است. اخرش هم به هدف پوچ این انقلاب نخواهیم رسید و مشخص می شود که در مشت آخوند پوچ بوده است، فقط سوخت و سرمایه مملکت حیف و میل می شود تا به حقیقت تلخ برسیم.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »