قاسم سلیمانی: تا آخر عمر در جایگاه «سربازی» خواهم بود

زیتون- قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که تا آخر عمر در جایگاه «سربازی» خواهد ماند.%d8%b3%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%82%d8%a7%d8%b3%d9%85%d8%b3%d9%84%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c
سپاه نیوز، خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران، انتشار این بیانیه را به دلیل «فضاسازی‌های رسانه ای و عملیات روانی هفته‌های اخیر رسانه‌های بیگانه و نیز برخی مقامات آمریکایی پیرامون سرلشکر حاج قاسم سلیمانی» دانست.
قاسم سلیمانی تا چند سال پیش نامی کمتر شناخته شده بود، اما پس از درگیری‌ها در سوریه و عراق، به چهره‌ای رسانه‌ای تبدیل شد. حضور ناگهانی و وسعت تبلیغات درباره او، باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی پیرامون احتمال حضور او به عنوان نامزد ریاست‌جمهوری شد.
فرمانده سپاه قدس در این بیانیه از مردم خواست به «اظهارات تفرقه‌افکنانه اخیر دشمن» و «مطالبی که حول آن بیان می‌شود» توجه نکنند.

سلیمانی خود را «سرباز صفر ولایت و نظام جمهوری اسلامی و ملت شجاع و عزیز» نامیده و افزود: «ان‌شاالله با استعانت از خدای سبحان تا آخر عمر در همین جایگاه “سربازی” خواهم بود.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. آقا یا خانم شاهد،
    من شناخت کافی از آقای خزعلی ندارم،
    ولی دو ویدیو از ایشان دیدم که در هر دو زنان را تحقیر کرد،
    در یکی از آنها گفت «یا حرف حساب باید بزنیم یا مثل زنها روسری سر کرده در آشپزخانه بنشینیم»،
    فردی که نیمی از انسانها را بی ارزش می داند،کردار و گفتارش قابل استناد نیست۰

  2. ایشان طبق همان منطق ولی‌ خود به آقای خزعلی فحش داده. آیا هیچ وقت می‌توان انتظار داشت که ایشان جواب منطقی‌ به حرفهای آقای خزعلی که آقای قاسمی و سیاستهای داعشی شیعه پرستی‌ او را بانی‌ دأعش سنی دانسته بدهد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »