رهبر جمهوري اسلامي

دشمن درصدد نفوذ در انتخابات است

زیتون-  رهبر جمهوری اسلامی گفت از اینکه بگوید «دشمن» درصدد نفوذ در انتخابات است «خسته» نخواهد شد و آمریکایی‌ها از اول انقلاب با شورای نگهبان «مخالف» بودند.

139411281147301167142914
وی که در جمع مردم تبریز در حسینیه امام خمینی سخن می گفت افزود «من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت. دشمن درصدد است در انتخابات اعمال نفوذ کند.» رهبر جمهوری اسلامی که بعد از برجام٬ موضوع تلاش آمریکا برای «نفوذ» در ایران را بیان کرده٬ ادامه داده «آمریکایی‌ها از اول انقلاب با چند نقطه‌ اساسی از جمله شورای نگهبان مخالف بودند.»
به گفته وی آنها «نتوانستند بساط شورای نگهبان را جمع کنند، حالا می‌خواهند تصمیمات آن را زیرسؤال ببرند که معنای آن غیرقانونی بودن انتخابات، مجلس و قوانین مجلس است.» خامنه‌ای افرادی که «در تخریب شورای نگهبان با دشمن همزبانی می‌کنند» را افرادی معرفی کرده که «ملتفت نیستند» و افزوده «من کسی را به خیانت متهم نمی‌کنم.»
آیت الله علی خامنه‌ای در مورد سیاست‌های آمریکا افزود:« سیاستمدار آمریکایی اعتراض می‌کند که چرا مردم «مرگ بر آمریکا» می‌گویند.این‌طور عمل می‌کنید؛ این گذشته‌ی شما است؛ این سابقه‌ی شما است. می‌خواهید مردم چه بگویند؟!.بله، در دیدارهای خصوصی لبخند می‌زنند، دست می‌دهند و حرف‌های چرب و نرم می‌زنند؛ این برای دیدارهای دیپلماتیک است و ارزشی ندارد.»
رهبر جمهوری اسلامی در ادامه در مورد اهمیت مجلس خبرگان گفت:«مجلس خبرگان بسیار مهم است. خبرگان در لحظه‌ی لازم رهبر را تعیین می‌کند.اگر اعضای خبرگان، دلبسته‌ی انقلاب و ملت، و آگاه و پایدار در مقابل توطئه‌های دشمن باشند یک‌جور عمل می‌کنند؛ اگر این‌گونه نباشند جور دیگر عمل می‌کنند. لذا دشمن روی خبرگان حساس است.»

 

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

رهبر جمهوري اسلامي

میرحسین موسوی یکی از رهبران سرفراز جنبش سبز طی بیانیه‌ای شجاعانه عبور کامل خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد. میرحسین در بیانیه خود موضوعات مهمی را عنوان کرده است از جمله «اجرای بدون

ادامه »

یکی از اختلافات محمود طالقانی با روح الله خمینی در روزها و شب‌های آخر انقلاب ۵۷ خود را در موضوع دعوت مردم به خیابان‌ها

ادامه »

«امروز در آمریکا قطارها و اتوبوس‌های عمومی بدون بلیط مردم را سوار می‌کردند! اما نه انقلاب شده و نه کسی

ادامه »