بازداشت یه دوتابعیتی دیگر در استان گلستان

زیتون- روابط عمومی سپاه نینوای استان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد یک «شهروند دو تابعیتی» ایرانی-آمریکایی را پس از بازگشت به ایران بازداشت کرده است.
براساس این اطلاعیه، این شهروند دوتابعیتی از سوی سازمان اطلاعات سپاه بازداشت و تحویل مقام‌های قضایی شده است. سپاه نینوای گلستان اشاره‌ای به هویت این شهروند نکرده است. نمونه-سوالات-مصاحبه-استخدامی-سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی
در بیانیه اطلاعات سپاه استان گلستان آمده است که فرد بازداشت شده به «همکاری با دولت‌های متخاصم، اقدام علیه امنیت ملی و ارتباط با عناصر و رسانه‌های ضد انقلاب» متهم شده است.
این شهروند ایرانی – آمریکایی اواخر تیرماه درشهر گرگان بازداشت شد، اما خبر آن امروز (چهارشنبه) اعلام شد.
امروز حسین نقوی حسینی، سخن‌گوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفته بود سازمان اطلاعات سپاه پاسداران درباره شهروندان دو تابعیتی هشدار و از امکان سواستفاده «سرویس‌های جاسوسی خارجی» از آن‌ها خبر داده‌اند.
در سال‌‌های اخیر چند شهروند ایرانی دو تابعیتی در ایران بازداشت و با اتهام‌های امنیتی روبه‌رو شده‌اند. هما هودفر و نازنین زاغری-رتکلیف از جمله ایرانیان با تابعیت دوگانه زندانی هستند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. حضرت ایت الله شاهرودی رئیس مجلس عالی انقلاب عراق دو تابعیتی هستند یا فقط تابعیت کشور متخاصم عراق را دارند ، چون بعد از جنگ ۸ ساله قرارداد صلحی با عراق امضا ء نشده است ؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »