برخی امضاهای نامه شکایت از علی مطهری پس گرفته شد

زیتون- تعدادی از امضاکنندگان نامه شکایت از علی مطهری، در نامه‌ای به علی لاریجانی اعلام کردند اظهارات اخیر نایب رییس مجلس را «خلاف شئون هیات رییسه ندانسته و شکایتی از وی ندارند.» 235618_187
روز گذشته خبرگزاری فارس بدون اشاره به نام امضا کنندگان، خبر از شکایت ۳۰ نماینده مجلس علی مطهری داد. فارس نوشته بود که این نمایندگان اظهارات اخیر نایب رییس مجلس پیرامون اعدام‌های سال ۶۷ و تاکید او بر لزوم پاسخ‌گویی مسئولان وقت را خلاف شئون مجلس دانسته بودند.
علی‌رضا رحیمی، نماینده تهران، در گفت‌وگو با ایسنا خبر از پس گرفته شدن برخی از امضاهای این نامه داد و گفت: «جمعی از امضا کنندگان آن نامه در نامه جدیدی خطاب به آقای لاریجانی ضمن محکوم کردن جنایات گروهک تروریستی منافقین عنوان کردند که اظهارات اخیر آقای مطهری را خلاف شئون هیات رییسه ندانسته و قصد شکایتی علیه علی مطهری نداشته و ندارند.»
به گفته رحیمی امضا کنندگان این نامه عنوان کردند که تنها در شرایط فعلی طرح این مسائل را به مصلحت نمی‌دیدند و در نامه پیشین نیز قصد شکایت از علی مطهری را نداشتند. نماینده تهران با تاکید بر اینکه نامه اعتراضی نمایندگان علیه مطهری هنوز تحویل کمیسیون تدوین آیین نامه و هیات رییسه مجلس نشده، افزود: «این نامه تحت عنوان اعتراض به اظهارات آقای مطهری تنظیم شده و با این عنوان امضا جمع‌آوری شده در حالی که بعدا موضوع شکایت از نایب رییس مجلس در این نامه گنجانده شده است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

شیفتگی و گرایش افراد به امواجی را  که بر عرصه فضای رسانه ای و سیاسی ظاهر می‌شوند، چگونه می‌توان توضیح داد؟ شیفتگی و دلباختگی- بنا به تعریف- رفتاری انفعالی و روانی است و طبعا به

ادامه »

دکتر سروش گرامی! در متن اخیرتان بسیار گلایه کرده بودید از حملات بی‌ادبان. بگذارید این نامه کوتاه را با دل‌جویی از شما آغاز کنم.

ادامه »

در یک دسته‌بندی کلان، نیروهای عمده تاثیرگذار بر امروز و آینده ایران را می‌توان به سه دسته جامع تقسیم کرد:

ادامه »