فراکسیون مطبوعات ماجرای قاضی پور را پیگیری می‌کند

اعتراض روزنامه نگاران به رفتار یک نماینده مجلس

زیتون- نزدیک به دویست روزنامه‌نگار و فعال رسانه‌ای طی نامه‌ای از رفتار نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه در مجلس به رییس مجلس شکایت کردند.
نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه در مجلس دهم، امروز با خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران درگیری فیزیکی پیدا کرد. 0E9C1FD9-1D40-42E7-858E-76A0DB10A35B_cx0_cy10_cw97_w987_r1_s_r1
احسان بداغی، خبرنگار روزنامه ایران، از قاضی‌پور پیرامون تشکیل فراکسیون ترک‌زبانان سوال پرسید و در پاسخ به پرسش این نماینده مجلس که «در انتخابات سال‌های ۹۲ و ۹۴ به چه کسانی رای داده است»، پاسخ داد: «حسن روحانی و لیست امید» این پاسخ خشم قاضی پور را به حدی برانگیخت که او اقدام به ضرب و شتم خبرنگار روزنامه ایران کرد.
در نامه روزنامه‌نگاران معترض به رفتار قاضی‌پور با اشاره به «شأن خبرنگار» از رییس مجلس خواسته شده تا با این نماینده متخلف مجلس برخورد مناسب صورت بگیرد.
رییس فراکسیون مطبوعات، رسانه و سایت‌های مجازی مجلس نیز در گفتگو با ایسنا وعده داد که این فراکسیون قطعاً این مسئله را پیگیری خواهد کرد.
جبار کوچکی‌نژاد گفت که «در این زمینه با قاضی‌پور نماینده ارومیه و خبرنگار روزنامه ایران صحبت خواهیم کرد تا موضوع روشن شود». به گفته او اگر مسئله عمدی رخ داده باشد قطعاً این فراکسیون پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.
محمدرضا عارف، رییس فراکسیون امید نیز در پستی اینستاگرامی به وقایع امروز مجلس اعتراض کرد. او از مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس خواست تا در مقابل پرسش‌های اصحاب رسانه، حتی سوالات چالشی ایشان از خود سعه صدر نشان دهند و اهانت به ایشان بپرهیزند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

فراکسیون مطبوعات ماجرای قاضی پور را پیگیری می‌کند

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »