عزل یک بخشدار به دلیل کتک زدن نوجوان ۱۳ ساله

زیتون- بخشدار مرکزی ماسال به دلیل کتک زدن یک نوجوان ۱۳ ساله از سمتش عزل شد.
حمید رضایی، بخشدار مرکزی ماسال، که متوجه درگیری پسرش با یک نوجوان دیگر شده بود، آن نوجوان را مورد ضرب و شتم قرار داد. او پس از انتشار فیلم این درگیری در فضای مجازی از سوی استانداری گیلان از سمت خود عزل شد. 5038509_465
حمید رضایی در این رابطه به باشگاه خبرنگاران جوان گفت که «برخی‌ها این موضوع را خیلی بزرگ کردند.»
وی افزود: «روز گذشته وقتی برای بازگرداندن پسرم به باشگاه ورزشی رفتم، با صورت ورم کرده و آسیب دیده وی مواجه شدم.»
بخشدار مرکزی ماسال در ادامه گفت: «می‌دانم که اشتباه کردم و به عنوان یک مسئول باید عصبانیتم را کنترل می‌کردم، ولی برخورد من با آن نوجوان مانند یک عمو با برادرزاده اش بود چراکه من با پدر آن نوجوان رفاقت قدیمی داشتم.»
ماسال نیوز اما این ماجرا را از زبان شاهدان عینی به صورتی دیگر روایت می کند:
داستان از آنجا آغاز شد که پسر بخشدار مرکزی ماسال با یکی از هم کلاسی های ورزشی خود درگیری فیزیکی مختصری پیدا می‌کند. پس از خاتمه‌ی این غائله‌ی کودکانه و اطلاع بخشدار از ماجرا، وی با خودروی پلاک دولتی در مسیر باشگاه ورزشی حاضر شده و ضمن شناسایی طرف دوم دعوا از طریق فرزندش، اقدام به ضرب و شتم شدید این نوجوان ۱۳ ساله می کند.
رضایی به ضرب و شتم نوجوان ۱۳ ساله اکتفا نکرده و وی را به زور سوار بر خودروی دولتی نموده و با خود به مقصدی نامعلوم می برد.
بخشدار ماسال پس از سوار کردن نوجوان ۱۳ ساله، در داخل خودرو اقدام به توبیخ وی نموده و در نهایت وی را در میدانی نزدیکی محل وقوع حادثه پیاده می کند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. بسیار مهم تر از ضرب و شتم ، این جمله است :

    «رضایی به ضرب و شتم نوجوان ۱۳ ساله اکتفا نکرده و وی را به زور سوار بر خودروی دولتی نموده و با خود به مقصدی نامعلوم می برد.

    بخشدار ماسال پس از سوار کردن نوجوان ۱۳ ساله، در داخل خودرو اقدام به توبیخ وی نموده و در نهایت وی را در میدانی نزدیکی محل وقوع حادثه پیاده می کند.»

    منظور از توبیخ چیست؟ پسر نوجوان ۱۳ ساله را به مقصد نامعلوم برد و در داخل خودرو اقدام به توبیخ او نمود ؟ این چگونه توبیخی بوده است ؟ پرده پوشی می کنید بر یک خلاف شرع بیّن احتمالی؟

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »