نام‌نامه | ۹

نامنامه

قسمت نهم

khatami_ahmad_091_0

احمد خاتمی: یکی از واقعیت‌های ترسناک جمهوری اسلامی ایران. امام‌جمعه تهران. متولد ۱۳۳۹ در سمنان. نوعی خاتمی بدخیم. وی جز شورای محل شان و شورای نگهبان در همه شوراهای مهم کشور عضو است.( علت عدم عضویت وی در شورای نگهبان طولانی شدن احمد جنتی است.) دارای ۱۵۰ سانت طول و ۱۲۰ سانت پهنا. استاد اخلاق: این موضوع را از عصبانی شدنش در نماز جمعه به‌خوبی می‌توان درک کرد. جملات قصار: «برای حل مسئله حجاب باید خون ریخته شود»( در حال لبخند تمام دندان)، «مأموریت حکومت به بهشت بردن مردم است، حتی اگر به‌زور شلاق باشد.»( در پی این گفته صدها هزار نفر کلاً نمازخواندن را ترک کردند.)، «روح‌الله خمینی با نفرت آمریکا از دنیا رفت.»، «چهارشنبه‌سوری در شان ملت ایران نیست.»( وی در خانه خودش را ملت ایران صدا می‌زند.)، احمد خاتمی چهارشنبه‌سوری سال ۱۳۹۲ گفت: «فاطمه در بستر شهادت است، چرا چهارشنبه‌سوری؟»( نوع بیماری: سندروم تأخیر تاریخی ۱۴۰۰ ساله در وقایع بالینی) اسامی کتاب‌ها: «جنگ در قرآن»، «صلح در قرآن»، «شایعه در قرآن»، «نفاق در قرآن»، «مدیریت از نظر قرآن»، «مرسدس بنز در قرآن»، ظاهراً خداوند بلد نبود در قرآن به‌اندازه کافی توضیح بدهد، مسئولیتش گردن ایشان افتاد.

حسینی

سیده فاطمه حسینی: نام وی مستعار نیست، احتمالاً در ایران نیم میلیون سیده فاطمه حسینی وجود دارد. (به آنتن‌های خود دست نزنید.) یکی از معدود زنان سیاست جمهوری اسلامی که برای دیدن قیافه‌اش بیماری روانی پیدا نمی‌کنیم. نماینده تهران و حومه در مجلس شورای اسلامی، اصلاح‌طلب، دختر صفدر حسینی وزیر سابق اصلاحات. متولد ۱۳۶۴ جوان‌ترین نماینده مجلس. فارغ‌التحصیل مهندسی مکانیک، فوق‌لیسانس مدیریت اجرایی، دانشجوی دوره دکترای امور مالی. احتمالاً پس از پایان دکترای امور مالی وی فوق تخصص مامایی و فوق فوق تخصص مجسمه‌سازی خواهد گرفت. علت انتخاب: «تکرار می‌کنم» عضو انجمن دوستی ایران و اسپانیا بدون هیچ دلیلی، مشاور شرکت پترو دژپارس در ۲۳ سالگی که همسرش «سیدهانی میرمحمد علی» رئیس هیات مدیره آن است، مشاور شرکت عالی بیمه ملت برای بیمه عمر خانواده، مشاور مالی شرکت صنایع سیمان برای محکم شدن جایگاه مربوطه. وی در مورد مکانیک، صرافی، اسپانیا، مدیریت اجرایی، بیمه، اصلاحات و انواع سرمایه‌گذاری دراز مدت مالی و سیاسی-عبادی تخصص دارد. به دلیل گرم بودن بیش‌ازحد کانون خانواده، وی با همسرش جز در مورد اسپانیا در امور ارزی، مالی، بیمه، صرافی، پتروشیمی و سیمان همکاری کرده است. حاصل این همکاری دو فرزند است. وی در سال ۱۳۹۰ یک موسسه خریدوفروش ارز تأسیس کرد. احتمالاً دو میلیون دلار از بحران ۲۲ میلیاردی دولت احمدی‌نژاد توسط صرافی خانوادگی وی ایجاد شده است. سیده فاطمه حسینی(تأکید می‌کنیم که این اسم مستعار نیست) در انتقاد از وضعیت وزارت ارتباطات از خودش و شوهرش و پدرش و خواهرش و مادرش دفاع کرد و موفق شد کاربری میکروفون مجلس را از میکروفون رسمی به رادیوی خانوادگی تغییر دهد( این اتفاق سی سالی سابقه دارد). یکی از نمایندگان موفق مجلس در آینده، نماینده‌ای که بعد از سه بار تذکر علی مطهری و قطع میکروفون تا آخرین لحظه به نطقش ادامه دهد، حتماً آینده درخشانی خواهد داشت. یکی از متهمان مالی دولت جدید در مقابل هزاران محکوم مالی دولت سابق.

5903578105148970862
محمدرضا نقدی: معروف به محمدرضا خودجوش، وی با یک نظم دقیق و حساب شده کلیه حرکات خودجوش در حمله به زنان، سینماها، کنسرت‌ها، سفارتخانه‌ها، ماشین‌ها و آپارتمان‌ها را به‌طور خودجوش سازمان‌دهی کرده و برای حملات خودجوش برنامه‌ریزی می‌کند. وی در سال ۱۳۴۲ به دلیل اعتراضات خودجوش آیت‌الله خمینی به شاه در نجف به دنیا آمد، در جوانی عضو جوانان حزب بعث عراق بود و پس از اخراج از عراق مدتی به‌طور خودجوش در نقده همراه دیگر رانده‌شدگان عراقی زندگی می‌کرد. نام اصلی: محمدرضا ثمانی. تخصص‌های اثبات‌شده: حمله به دیگران(با تخصص حمله به دانشجویان)، کتک زدن وزرا و شکنجه شهرداران. آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۸۸ پس‌ازاینکه مطمئن شد بخش مهمی از اتهاماتی که به او زنده شده، صحت دارد، وی را به‌عنوان فرمانده بسیج معرفی کرد.

نوری زاده

علیرضا نوری زاده: اولین کاشف برنامه «دوربین مخفی» در طول تاریخ، وی از سال‌ها پیش از اختراع دوربین مخفی اطلاعات خود را از این طریق از کلیه محافل سیاسی داخل کشور به دست می‌آورد. وی جز در ملاقات جبرئیل و پیامبر اسلام و اولین ملاقات ژوزفین و ناپلئون در همه صحنه‌های تاریخی حضور فعال داشته است. حجم اطلاعات در دسترس او درباره حکومت ایران و سپاه پاسداران یازده برابر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، ام ای سیکس و ویکی‌پدیای جهانی است. علیرضا نوری زاده در لندن زندگی می کند، اما در سایر نقاط جهان نیز حضور دائمی دارد. وی روزنامه‌نگار و از بانیان سبک روزنامه‌نگاری «به یاد مادرم همیشه» است.

fidel

فیدل کاسترو: یکی از حوادث تأسف‌بار تاریخ کوبا. فیدل آلخاندرو کاسترو روث. متولد ۱۹۲۶، تاریخ مرگ: بعد از دق کردن آخرین کوبایی. برادر بزرگش رامون کاسترو در سن ۹۱ سالگی جوان‌مرگ شد و خودش هنوز ادامه دارد. رهبر انقلاب کوبا، رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر، رهبر حزب، وزیر خارجه، وزیر اقتصاد و وزیر بهداشت و کلا کوبا. سیستم اقتصادی: تغییر کاربری ملت کوبا به پناهنده سیاسی تا امروز صبح یک‌دهم کوبایی‌ها از آن کشور فرار کردند، تولید انبوه فاحشه به‌عنوان مهم‌ترین منبع درآمد کشور، سخنرانی‌های هشت‌ساعته در حال مصرف سیگار برگ. تنها چیزی که پس از کاسترو در کوبا به رشد دائمی‌اش ادامه داد ریش کاسترو بود. (منبع: نامعلوم) سیستم سیاسی کوبا: یک فیدل، صد فیدلو، هزار فیدلینو، ده هزار فیدلیتو، یازده میلیون ملت بدبخت و بیچاره. سیستم اداری: این کشور اداره نمی‌شود. کاسترو بعد از پنجاه سال شورت مردم را خصوصی اعلام کرد و مردم فهمیدند چیزی به نام موبایل به وجود آمده است. چند هفته بعد کوبا رابطه‌اش را با آمریکا از سر گرفت. (چه فرقی می‌کند؟) واحد پول: اهمیت چندانی ندارد، یک مشت. همسر: یک‌دهم زنان کوبا. فرزندان: احتمالا نیم میلیون از پسران و دختران کوبا. آخرین حکومت مارکسیست لنینیست روی کره زمین، به دلیل آلزایمر، کاسترو یادش رفته حکومت را تغییر بدهد. جمله قصار لنین: «فیدل! بی‌خیال! تموم شد!»

نام‌نامه | ۴

نام‌نامه | ۴

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. اگر تو ایران میموند تا حالا یا اعتراف کرده بود و چهار پنج تا کتاب در مورد آثار نماز بر رسوایی فتنه گران و… نوشته بود یا جلد یازدهم فرهنگ زندان و چاپ میکرد.

  2. ابراهیم نبوی از آن دسته مغزهایی بود که خیلی حیف شد فرار کرد… اگر تو ایران می ماند فطعا سوژه های بهتری میداشت …

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »