لیست انتخاباتی ۷۰نفره رحیمی از داخل زندان

زیتون- نماینده مردم بیجار در مجلس نهم از اقدام خلاف قانون معاون اول دولت احمدی‌نژاد در راستای تهیه لیست انتخاباتی ۷۰ نفره از داخل زندان خبر داد.

سیدمحمد بیاتیان در گفت‌وگو با «ایلنا»، با ابراز نگرانی از ورود پول‌های کثیف به انتخابات، اظهار داشت:« آقای رحیمی از داخل زندان یک لیست ۷۰ نفره‌ برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی تهیه کرده‌ است.» او با بیان این‌که نامزدهای نزدیک به جریان انحرافی در استان‌های غربی در این لیست قرار گرفته‌اند، گفت:« معاون اول پیشین رییس‌جمهور این ۷۰ نامزد انتخاباتی را به لحاظ مالی حمایت می‌کند. باتوجه به رد صلاحیت نیروهای مجرب و دلسوز متاسفانه فضا به هیچ‌عنوان انتخاباتی نیست و این درحالی است که نامزدهای مورد حمایت رحیمی از یک‌سو چراغ خاموش حرکت می‌کنند و به راحتی هم از فیلتر نهادهای نظارتی عبور کرده‌ و از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شده‌اند و از دیگر سو به پشتوانه حمایت مالی سنگین رحیمی، بر طبل تفرقه و دودستگی می‌کوبند.»

11474_439

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره نحوه ورود غیرقانونی معاون‌اول رئیس‌جمهور پیشین به انتخابات پیش‌رو اینگونه گفت که آقای رحیمی حدود دو هفته پیش از زندان بیرون آمده و‌ فهرست انتخاباتی مد نظر خود را سازماندهی کرده‌است. بیاتیان با ابراز امیدواری درخصوص رسیدگی سریع و عاجل دستگاه‌های نظارتی انتخابات به این مسئله، تاکید کرد:« اغلب نامزدهای مورد‌حمایت آقای رحیمی از حوزه‌های انتخابیه و استان‌های غرب و‌ شمالغرب کشور وارد رقابت شده و اکثراً تایید صلاحیت شده‌اند و امیدواریم تا پیش از برگزاری انتخابات وضعیت صلاحیت این افراد مورد بازنگری قرار گیرد.»

پیش از این اعلام شده‌بود، ۱۷۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس نهم از محمدرصا رحیمی پول دریافت کرده‌اند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

میرحسین موسوی یکی از رهبران سرفراز جنبش سبز طی بیانیه‌ای شجاعانه عبور کامل خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد. میرحسین در بیانیه خود موضوعات مهمی را عنوان کرده است از جمله «اجرای بدون

ادامه »

یکی از اختلافات محمود طالقانی با روح الله خمینی در روزها و شب‌های آخر انقلاب ۵۷ خود را در موضوع دعوت مردم به خیابان‌ها

ادامه »

«امروز در آمریکا قطارها و اتوبوس‌های عمومی بدون بلیط مردم را سوار می‌کردند! اما نه انقلاب شده و نه کسی

ادامه »