عارف در جمع خبرنگاران: رفع حصر مطالبه نسل سوم است

زیتون- محمدرضا عارف ظهر امروز در حاشیه نشست علنی مجلس، رفع حصر را مطالبه نسل سوم دانست. محمدرضا+عارف او در پاسخ به یک سوال درباره اظهارنظر اخیر محمدرضا باهنر درباره مشروط بودن رفع حصر گفت که اطلاع دقیقی از پیشنهاد باهنر ندارد و تاکید کرد که «رفع حصر» مطالبه مردم است.
به گفته این نماینده مردم تهران در مجلس رفع حصر یکی از وعده‌های حسن روحانی در انتخابات قبل بود و امید می رود این مسئله در فضایی خوب و صمیمی حل شود؛ «انشاالله شاهد ادامه آن نباشیم.»
او همچنین درباره اهانت‌های اخیر به رییس‌جمهور گفته که از دادستان کل کشور خواسته است تا با رواج این رویکرد در جامعه مبارزه کند.
رییس فراکسیون امید در مجلس همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره ادامه حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات توضیح داد: «ما ادامه مسیری را که از سال ۹۲ آغاز کردیم، با جدیت دنبال می‌کنیم و در این مسیر نه از آقای روحانی و نه دیگر علاقه‌مندان به انقلاب عبور نمی‌کنیم.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »