مستر کارت به ایران رسید

زیتون– بر اساس اعلام وزیر ارتباطات ایران، شرکت پست پس از عقد قرارداد با یکی از شرکت‌های خارجی، اقدام به ارائه کارت‌های اعتباری بین‌المللی می‌کند و این کارت‌ها در بیش از ۲۰۰ کشور جهان که خدمات مستر کارت در آنها ارائه می‌شود، معتبرند. 82091327-70756676
محمود واعظی امروز اعلام کرد که شرکت ملی پست ایران «در چارچوب قوانین تجارت بین‌الملل» قراردادی با یکی از شرکت‌های خارجی برای استفاده از کارت اعتباری بین‌المللی در ایران امضا کرده است.
واعظی به ایرنا گفت این قرارداد را متأثر از فرصت‌هایی است که پس از برجام در زمینه‌هایی مانند پست، مخابرات، زیرساخت و سازمان فناوری فضایی برای همکاری‌های بین‌المللی ایجاد شد.
به گفته او از این پس ایرانیان روزانه تا سقف اعتباری ۱۰ هزار دلار می تواند از مستر کارت استفاده کنند و اکنون این کارت‌ها از سوی شرکت پست در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
کارت‌های اعتباری به صورت ریالی در شعب پست به فروش می‌رسند. این کارت اعتباری «با هر ارزی قابل تبدیل است» و با استفاده از آنها «مشکلات مردم برای سفرهای خارجی و پرداخت‌های بین‌المللی» تا اندازه‌ای حل می‌شود. همچنین مستر کارت های ارائه شده در ایران شامل طرح‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی است و مردم می‌توانند برای خریدهای خارجی به راحتی از آن استفاده کنند.
شرکت سهامی عام ویزا در کالیفرنیا، و شرکت بین‌المللی مسترکارت در نیویورک فعالیت می‌کند، بانک‌ها و مؤسسات مالی بین‌المللی در سراسر جهان، امکان دریافت مجوز صدور کارت‌های اعتباری مستر و ویزا را دارند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی پیش‌رو و مترقی اصلاح‌طلبانه کاشته، داشته و درویده‌اند؛ تکاپویی که می‌خواهد

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که

ادامه »