#دوهزارروزحصر

???? به تداومِ ظلمِ حصرکنندگان اعتراض و از محصوران یاد می‌کنیم

زیتون-  در آستانه ی دوهزامین روز حصر رهبران«جنبش سبز»، در اعتراض به عدم پیگیری وعده‌ی رفع حصر  و بی اعتنایی حاکمیت به این مطالبه‌ی عمومی، جمعی از همراهان «جنبش سبز»  وب‌سایت «#دوهزار روز حصر»  راه‌اندازی کردند.

به گزارش زیتون، این سایت قابلیت جمع‌آوری و هم‌رسانی منابع تولید شده در خصوص حصر را در شبکه‌های اجتماعی به سهولت فراهم کرده و امکان اعتراض را به همراه یکی از اصول مرتبط قانون اساسی به مخاطبانش می‌دهد.

شمارنده‌ای در آغاز سایت برای شمارش روزهای حصر قرار داده شده است.

در معرفی این سایت آمده است: بعد از دو هزار روز حصر غیرقانونی و ناروای میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، در شبکه‌های اجتماعی (به ویژه فیس‌بوک، اینستاگرام، تلگرام و توییتر) با هشتگ #دوهزارروزحصر و یکی از هشتگ‌‌های قانون اساسی، به تداومِ ظلمِ حصرکنندگان اعتراض و از محصوران یاد می‌کنیم و خواستار پایان این حصر غیرقانونی می‌شویم.
گردانندگان این وب‌سایت از مخاطبانشان خواسته‌اند که اگر پوستر، کلیپ و متن دیگری در یاد محصوران یا در اعتراض به حصرشان تولید کردند، با هشتگ #دوهزارروزحصر در شبکه‌های اجتماعی همرسانی کنند.
گزیده‌ای از پوسترها و ویدیوهای معترضان به حصر غیر قانونی رهبران جنبش سبز  در این سایت بازنشر شده است.
این وب سایت در آدرس https://2000roozhasr.com/ قابل دسترسی است.

 

Untitled

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

#دوهزارروزحصر

۱۲ اسفند ۱۴۰۲ جمهوری اسلامی انتخاباتی را با پایین‌ترین میزان مشارکت در طول ۴۵ سال گذشته برگزار خواهد کرد. حضور مردم پای صندوق‌های رای، برای نظام در این انتخابات ضروری هست، ولی نه تا آن‌جا

ادامه »

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها

ادامه »