کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

تکریم شورای نگهبان تکریم پیامبر است

زیتون- کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید از آنجایی که اعضای شورای نگهبان منصوب رهبری هستند و «اکرام به آنان اکرام قانون و پیامبر» بوده و «بی‌احترامی به آنان برای همه ضرر دارد.»

hojatoleslam-sedighi
بر اساس خبری که «ایرنا» منتشر کرد، صدیقی گفت:« ریشه حملات به شورای نگهبان را نمی‌دانم٬ اما معتقد هستم که شورای نگهبان مرزی است که شکستن آن اعتباری برای فرد باقی نمی‌گذارد.»
صدیقی اضافه کرده است:«همه باید حرمت شورای نگهبان که فقهای آن منصوب مقام ولایت و همه فقیه و جامع‌الشرایط هستند را نگه دارند.»
برخی حامیان شورای نگهبان هم در هفته‌های اخیر بار‌ها کسانی که به عملکرد این شورا در مورد رد صلاحیت نامزد‌های انتخابات انتقاد داشته‌اند تا جایی که حتی آنها را به استناد سخنان بنیانگذار انقلاب اسلامی «مفسد فی العرض» معرفی کرده‌اند. از همین رو سخنان امروز کاظم صدیقی را نیز می‌توان در راستای همین راستا و در دفاع از شورای نگهبان و نحوه بررسی صلاحیت‌های داوطلبان این دوره از انتخابات مجلس و خبرگان رهبری دانست.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

حواشی مربوط به ماهواره‌ی روسی «خیام» همچنان ادامه دارد و در فضای مجازی، بسیاری از کاربران، دولت رئیسی را به خاطر این موضوع به سخره می‌گیرند. چرا که پرتاب ماهواره خیام با ماهواره‌بر سایوز از

ادامه »

سایه هم از این سرزمین کم شد و رفت؟ او نای و نوای عصر ما بود. او طنین غم و درد و رنج و

ادامه »

وقتی سیروس الوند در جشن خانه سینما سال ۱۳۸۹ سخن مرحوم علی حاتمی را بازگو کرد که: «اگر روزی فیلمی را دیدید

ادامه »