کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

تکریم شورای نگهبان تکریم پیامبر است

زیتون- کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران می‌گوید از آنجایی که اعضای شورای نگهبان منصوب رهبری هستند و «اکرام به آنان اکرام قانون و پیامبر» بوده و «بی‌احترامی به آنان برای همه ضرر دارد.»

hojatoleslam-sedighi
بر اساس خبری که «ایرنا» منتشر کرد، صدیقی گفت:« ریشه حملات به شورای نگهبان را نمی‌دانم٬ اما معتقد هستم که شورای نگهبان مرزی است که شکستن آن اعتباری برای فرد باقی نمی‌گذارد.»
صدیقی اضافه کرده است:«همه باید حرمت شورای نگهبان که فقهای آن منصوب مقام ولایت و همه فقیه و جامع‌الشرایط هستند را نگه دارند.»
برخی حامیان شورای نگهبان هم در هفته‌های اخیر بار‌ها کسانی که به عملکرد این شورا در مورد رد صلاحیت نامزد‌های انتخابات انتقاد داشته‌اند تا جایی که حتی آنها را به استناد سخنان بنیانگذار انقلاب اسلامی «مفسد فی العرض» معرفی کرده‌اند. از همین رو سخنان امروز کاظم صدیقی را نیز می‌توان در راستای همین راستا و در دفاع از شورای نگهبان و نحوه بررسی صلاحیت‌های داوطلبان این دوره از انتخابات مجلس و خبرگان رهبری دانست.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »