حسین شریعتمداری کادر رسمی سپاه است

زیتون– عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان امروز گفت که حسین شریعتمداری کادر رسمی سپاه است.
این موضوع پیشتر هم مطرح شده بود، اما هرگز تایید نشده بود. حسین شمیسیان، عضو شورای سردبیری کیهان سپاهی بودن شریعتمداری را به عنوان سندی برای مشخص شدن میزان دریافتی او مطرح کرد.
به گفته شمسیان «مدیر مسئول روزنامه کیهان هیچ نوع دریافتی از این موسسه ندارد و سازمان پرداخت حقوق وی همان سپاه است.» kyhan_20120316_1289361072
او در گفت و گو با میزان، با اشاره به شایعه پراکنی های اخیر پیرامون فیش حقوقی حسین شریعتمداری در فضای مجازی توضیح داد که حسین شریعتمداری با حکم آیت الله خامنه ای از سپاه پاسداران به موسسه کیهان آمده است.
موسسه کیهان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مصادر شد و تحت نظارت مستقیم رهبر جمهوری اسلامی قرار گرفت. حسین شریعتمداری از سال ۷۲ نمایندگی ولی فقیه و ریاست این مؤسسه کیهان و به طبع آن روزنامه کیهان را بر عهده دارد.
بعد از ۲۳ سال که از انتصاب شریعتمداری به عنوان مدیر مسئول روزنامه کیهان می گذرد، یکی از سردبیران او امروز ادعا کرده که مدیرمسئول این روزنامه هیچ نوع دریافتی از موسسه کیهان ندارد و سازمان پرداخت حقوق وی همان سپاه است.
چند روز پیش و در پی افشای حقوق های نجومی چند تن از مدیران دولتی و مدیران عامل رسانه های اصول گرا همچون فارس و تسنیم، فیش حقوقی به نام حسین شریعتمداری نیز منتشر شده و در فضای مجازی دست به دست می شد. بر اساس آن فیش میزان حقوق شریعتمداری بالغ بر ۱۷۰ میلیون تومان است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. نماینده ولی فقیه است و لابد اجازه دریافت وجوهات هم دارد ، ولی خرجش هم زیاد است در این گرانی اجناس !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »