حمله تروریستی به نماینده مجلس

زیتون- مقامات محلی از حمله «تروریستی» چهار فرد مسلح به خودروی حامل حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس و جمعی از مدیران کرمانشاه خبر داده‌اند. در این حمله حجت‌الله نیک‌عزم، از مسئولان شبکه دامپزشکی استان کرمانشاه و راننده خودرو کشته شده‌اند.
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-07-10 13:04:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com فرهاد تجری، نماینده مردم قصر شیرین در این رابطه توضیح داد که این عده برای بررسی مشکلات بخش ریجاب به این محل رفتند که در مسیر راه پژو پارس سفید حامل چهار فرد مسلح خودروی آنان را به رگبار می بندند.
تجری همچنین خبر داد که ضاربان پس از این حمله مسلحانه خودروی خود را به آتش کشیده و متواری شده‌اند.
حشمت الله فلاحت پیشه نیز در گفت‌وگویی با ایسنا گفت که «به احتمال زیاد حادثه حمله امروز در دالاهو از بیرون از کشور سازماندهی شده است.»
فلاحت پیشه درباره جزئیات حادثه سوءقصد توضیح داد که پس از برگزاری نشست شورای اداری شهرستان دالاهو، همراه با فرامرز اصغری فرماندار اسلام آباد غرب، حجت اله نیک عزم از مسئولان شبکه دامپزشکی و راننده خودروعازم ریجاب بودند که در کمین تروریستی گرفتار شدند.
فرهاد تجری، دیگر نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی نیز از احتمال تروریستی بودن این حادثه خبر داد و اعلام کرد عملیات شناسایی مهاجمان آغاز شده است.
گفته می شود مهاجمان ۴ نفر بوده اند. به گفته سرهنگ عامویی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی، هنوز هویت و انگیزه ضاربان مشخص نیست .

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »