جنجال خضور سوارکاری به نام شام اسد در مسابقات سوارکاری ایران

خواهر زاده بشار اسد در ایران سوارکاری می کند نه دخترش

زیتون– فدراسیون سوارکاری نسبت به خبر حضور فرزند رییس جمهور سوریه در مسابقات بین‌المللی پرش با اسب واکنش نشان داد.
سایت فدراسیون سوارکاری نوشت: «باتوجه به فضای گسترده رسانه‌های مجازی، خبری مبنی بر حضور فرزندان رییس جمهور سوریه در این رقابت‌ها منتشر شد که بنا بر رسالت اطلاع‌رسانی، به آگاهی می‌رسانیم که این خبر کذب است و فرزندان ایشان در این رقابت‌ها، حضور نداشتند.» 266639_782
پیش از این فدراسیون سوار کاری اعلام کرده بود که شام اسد نفر اول مسابقات سوارکاری نونهالان در تهران شده است. خبر گزاری ایسنا شام اسد را دختر بشار اسد معرفی کرد. انتشار این خبر بازتاب گسترده ای داشت و واکنش های زیادی را برانگیخت.
در حالی که فرارو خبر داد که شام اسد در واقع برادر زاده بشار اسد و دختر ماهر اسد است. با این حال دبیر فدراسیون سوارکاری گفته است اخباری که درباره قهرمانی برادرزاده بشار اسد منتشر شده نادرست است و دختر بشار اسد قهرمان رقابت‌ها بوده است.
در مقابل اما مسعود خلیلی، رئیس فدراسیون، گفته :«ممکن است فرد مورد نظر یکی از اقوام رئیس جمهور سوریه یا تنها شباهت نام خانوادگی‌ باشد، اما دختر او نیست.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

جنجال خضور سوارکاری به نام شام اسد در مسابقات سوارکاری ایران

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت ماهه‌ی لچک به سر،…چشمانِ موربِ زیبایی دارد؛ موهایی لخت و پوستی

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری اسلامی بیش از هر

ادامه »

تنها یک روز پس از تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر ضرورت آتش‌بس فوری در غزه، اسماعیل هنیه،

ادامه »